Darmowe Konto Premium

  • Rozpoczynający wątek Notorious
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,

Mam pytanko do administracji gry. Czy podobnie jak w plemionach przewidujecie czasowe darmowe konta premium po osiągnięciu pewnego pułapu punktów? Myślę że dla wielu taka próbka mogłaby być pretekstem do dalszego przedłużenia tej usługi.
 

DeletedUser

Guest
Prawdopodobnie coś takiego już jest/będzie - w plemionach jest, w TW też, to i my się doczekamy.
 

DeletedUser

Guest
walic premium ja pintole idziecie na latwizne zaslaniajac sie glupim gadaniem o tym ze utrzymujecie gre...

Haha gratki... następny poliglota. Inni utrzymują żebyś mógł grać. Bawią mnie takie komentarze. Gdyby nikt nie płacił to serwery po pewnym czasie zostałyby wyłączone, nikt do interesu wiecznie dokładał nie będzie. Jak coś zysku nie przynosi to się tego nie utrzymuje. Jak chcesz grać to dziękuj tym którzy je wykupują.
 

DeletedUser

Guest
Haha gratki... następny poliglota. Inni utrzymują żebyś mógł grać. Bawią mnie takie komentarze. Gdyby nikt nie płacił to serwery po pewnym czasie zostałyby wyłączone, nikt do interesu wiecznie dokładał nie będzie. Jak coś zysku nie przynosi to się tego nie utrzymuje. Jak chcesz grać to dziękuj tym którzy je wykupują.
duzo maja lub beda miec z reklam...
 

DeletedUser

Guest
duzo maja lub beda miec z reklam...

A ja chciałem zwrócić uwagę, że w Grepolis po reklamach ani śladu, nie tak jak to ma miejsce w innych grach tej firmy. Chyba to trochę usprawiedliwia jednak cenę KP o którą tak wszyscy tutaj narzekają.
 

DeletedUser

Guest
a mi sie wydaje ze z racji tego ze jeszcze dopracowywuja ta gre, to reklamy sie pojawia :) narazie jest ok, mam oczywiscie nadzieje ze tak zostanie, ale jak jest kazdy wie ...
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że powinno być takie coś jak osiągniemy np 1k punktów, dostajemy premium na 3-5 dni i sami byśmy sobie wybrali jakie.
 

DeletedUser

Guest
Pomyślcie - po co kupować serwer bez reklam, aby wyświetlać na nim reklamy? :D W TW po reklamach ani śladu (no, może przy wylogowaniu), to i tu na 80% nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry