[Wyjaśnione] darmowe złoto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27898
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Możesz wystawić na targu surkę za złoto i liczyć na to, że ktoś kupi Twoją surkę. To jest jedyny sposób aktualnie...
 

DeletedUser19009

Guest
Możesz wystawić na targu surkę za złoto i liczyć na to, że ktoś kupi Twoją surkę. To jest jedyny sposób aktualnie...

a nagroda dzienna -mityczna czara 7....... dni aktynwności jest mała szansa na zdobycie 25 złota :D

można też otrzymać 1000 złota tylko nwm na jakiej zasadzie są przyznawane :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Faktycznie, idzie również dostać złoto za codzienne logowanie (po 7 dniach), ale jest to losowe i pewności, że się dostanie nie ma :p

A 1000 złota dostawało się po powrocie do gry po dłuższej nieobecności rprzez jakiś czas...teraz chyba już nie ma tego. Za brak aktywności można było też złoto zbierać (przychodziły maile zachęcające do gry w zamian dając 100/200/500 złota zależnie od długości nieobecności) ale ostatnio jakieś bonusy tam dostawałem tylko.
 

DeletedUser23718

Guest
1000 zlota nadal sie dostaje. nie koniecznie po dłuzszym urlopie. wystarczy 5 dni i troche szczescia a zloto otrzymasz
 

DeletedUser21146

Guest
Tak, chyba nie ma reguły co do tego, wydaje mi się, że to losowe, również parę razy mnie obdarowano i nie zauważyłam żadnej zależności. Polecam jednak handlowanie surowcami, wtedy otrzymujemy "złoto handlowe". Z tego co kojarzę, tym otrzymanym za nieobecność nie możemy robić zakupów na targu.
 
Do góry