[Wyjaśnione] Darmowe złoto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28828
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28828

Guest
Można w jakiś sposób dostać darmowy złoto w grze np: za jakieś osiągnięcia? Jak tak to w jaki sposób?
 

DeletedUser18203

Guest
1.Możesz wystawić surke za złoto może ktoś kupi.
2.Z konkursów na forum.
3.Ponoć dają złoto też za kilka dni nielogowania się żeby Cię zmusić do dalszej gry,ale ja nigdy tego nie dostałem.
4.Kiedyś była możliwość zdobyć złoto za oglądanie reklam,ale już tego niema.
 

DeletedUser19924

Guest
Dostaje się kasę za nieaktywność, ale nie zawsze...czasami wysyłają dodatkowe bonusy z tej okazji. Na maila wysyłają i tam trzeba kliknąć, przeniesie Ciebie na świat, gdzie jesteś nieaktywny i dostaniesz je :)
 

DeletedUser18203

Guest
Nie dostanę tego złota jeśli w mailu nie klikne?
Jeśli tak to trzeba przeglądać pocztę może coś tam jest:)
 

DeletedUser19924

Guest
Tak. Trzeba kliknąć na grafikę i przeniesie Ciebie na świat, na którym jesteś nieaktywny...no i wtedy dostaniesz te bonusy, o jakich w mailu pisali :) Mi ostatnio takie coś przysłali:
dze80k.jpg


Wcześniej było tylko złoto (100, 200, 500 w zależności od długości nieobecności...jak się kliknęło na 100, to odliczanie zaczynało się od nowa), teraz dają także bonusy jak widać na screenie.
 

DeletedUser18203

Guest
Nigdy nie przeglądałem poczty zrobiłem to teraz i miałem takich 6 wiadomości kliknąłem pierwszą lepszą było 100 golda idę dalej i było że świat się skończył i żeby wybrać inny wybrałem inny i złoto dostalem,ale już za tamte kolejne nie dostaje niestety.
Szkoda.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Tego typu oferty mają dość krótki czas ważności, po jego minięciu złota nie da się odebrać.
 

DeletedUser18203

Guest
Jeśli otym rozmowa to takie pytanie.
Ma znaczenie ile gram na świecie żeby to złoto dostać?
Np wbijam na nowy świat klikam wioskę do 300pkt. i się nie loguje i jest takie same prawdopodobienstwo że dostanę tego maila mając np 30miast?
Poprostu czy jest jakiś próg czasowy,punktowy gry na świecie,żeby to dostać?
 

DeletedUser19924

Guest
Nie ma:) Ja założyłem przypadkiem miasto na apce z głównego konta na tym Oroposie i dostałem dwa maile...więcej pewnie nie dostanę, bo usunęli to miasto już, bo nic nie zbudowałem:)
 

DeletedUser18203

Guest
Ja tego maila miałem od maja i jeszcze był aktywny czyli do pół roku wstecz jeszcze nagrodę można odebrać.

Ja wbijam na światy pozwiedzać teraz będę na każdy się logowal i czekał na maila:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Jest grono osób, które tak robi...na premkę dało się z tego zarobić często...a to wystarczało. Trzeba się jednak logować wszędzie pod jednym nickiem, a mnie osobiście trochę szkoda. Choć od jakiegoś czasu w sumie i tak gram pod innym...
 
Do góry