[Wyjaśnione] Darmowe złoto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25428
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25428

Guest
Wcześniej widziałem, jak moja siostra loguje się na konto w Grepo i dostaje darmowe 1000 sztuk złota. Ja się loguję na swoje konto i nic. O co tu chodzi, jakie są warunki, by dostać darmowe złoto?
 

DeletedUser19924

Guest
Różne, różniste :) Ja dostałem ostatnio 1000 jak wracałem z urlopu weekendowego...kilka osób też dostało wtedy. Inna osoba była dzień dłużej na urlopie i już nie dostała.

Także trudno powiedzieć, od czego to zależy. A pewnie nikt z kolorowych ludzików Ci nie zdradzi tego mechanizmu, bo ludzie na różnych światach próbowaliby wymuszać to darmowe złoto i zbieraliby "kapitał" na następne światy...a to chyba nie o to chodzi.
 

DeletedUser24204

Guest
Różne, różniste :) Ja dostałem ostatnio 1000 jak wracałem z urlopu weekendowego...kilka osób też dostało wtedy. Inna osoba była dzień dłużej na urlopie i już nie dostała.

Także trudno powiedzieć, od czego to zależy. A pewnie nikt z kolorowych ludzików Ci nie zdradzi tego mechanizmu, bo ludzie na różnych światach próbowaliby wymuszać to darmowe złoto i zbieraliby "kapitał" na następne światy...a to chyba nie o to chodzi.
Nie zebraliby bo nawet jeśli dostajesz 1k złota to jest ono do wykorzystania tylko na zarządców na danym świecie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Ja z mojego tysiąca skorzystałem na dwóch światach i przedłużyłem sobie doradców tu i tu...więc chyba można wykorzystać także na innych światach to złoto :)
 

DeletedUser5

Guest
Jak wspomniał DonBeker, nie ujawniamy jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać darmowe złoto ;) Do tego gracze muszą dojść samodzielnie.
 

DeletedUser7343

Guest
Ja też kiedyś dostałem 1000 złota.Wydaje mi się że trzeba spełnić kilka wymogów,do których na pewno należy wcześniejsze wydanie jakiejś sumy na premium, bo przecież nie rozdawaliby takich liczb ludziom, którzy na grę nic nie wydali.A drugi to jakaś nieobecność, ma to zmotywować do dalszej gry i dalszego wydawania pieniędzy :p
 

DeletedUser25428

Guest
Moja siostra wydawała i dostała. Ja wydawałem i nie dostałem. Chyba dobrze gadasz o nieobecności. Ja jestem bardzo aktywny, a siostra nie.
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...ja byłem codziennie przez dłuuuugi czas :) A poszedłem na kilka dni urlopu weekendowego i wracając z niego dostałem 1000 złota...także można być aktywnym, pójść na urlop i też można dostać tysiaka :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry