Delfy - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Delfy - Party

Sporo złota i z tego co mi wiadomo od kilku ludzi cały sojusz musi grać pod niego i rade sojuszu Aniołów .
Brać miasta od graczy swojego sojuszu i być totalnym egoistą trzyma w mieście paczkę 250 ogni i nie wysyła na rozbijanie okupacji gdzie 300 birem stoi tylko sobie miasta czyste atakuje .
Już nie mówię o tym , ze chore wonty na pw wysyła , a potem blokuje adresata nie oczekując na odpowiedź .
nie dziwi mnie to że sporo osób odchodzi .
Udało mu się stworzyć masówkę na swiecie gdzie jest ograniczenie 30 osób w sojuszu ...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Delfy - Party

No to jak ten sojusz w ogóle istnieje? Jak taka okropna masówka może istnieć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delfy - Party

Nie wiadomo. Pewnie nowi do nich dołączają.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Delfy - Party

Jak zawsze, słabi odchodzą i dobrzy też odchodzą. Wszystko przemija, tylko jedno szybciej, drugie dłużej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delfy - Party

Nie podoba mi sie wasza rozmowa.
Maciek to gośc który lubi być najlepszy w tym co robi.
Ale aniolki to kontynuacja sojuszu z Rho(a także sojuszu Cień Orła z Korynt bo oni to kontucuacja poprzednika fuzji Aniołków...wiem że nie czaicie)
Rada stanowią najlepsi z najlepszych(dziwne bo mnie tam nie ma poprzez sprzeczke no właśnie z Maćkiem) .
Podbijamy miasta naszych nieaktywnych - bolepiej kogoś podbić niż czekać aż będzie szary i aż go przejmą wrogowie.

Masówka? - Jest nas tylu z Rho że musimy mieć aż tyle sojuszy,są tam kumple naszych ale i mamy nowych (szkolimy ich na takich jak reszta)

Dlatego pojęcia Okropna Masówka kompletnie nie rozumie - poprostu inni nie mogą się pogodzić że ta "Kompletna Masówka" eliminuje naszych wrogów (4 wrogie sojusze już nie istnieją)
A o takim sojuszu jak Husaria nikt nic nie powie???
zdrajcy jaki tu mało,dołączyli do Koalicji,stracili jedno maisto i przeszli do Koalicji wroga.... - dzieciniada.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delfy - Party

haha wiesz co ci powiem? To maciek się sprzedał grając na bocie i robiąc akcję na dżanota:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delfy - Party

Nie wiem czy wiesz ale Dżanot. pokłucił się z Maćkiem,a wiesz dlaczego?
ktoś włamał się Dżanotowi na konto (obecnekonto Dżanota to Illumi a na forum xqxqxq
 
Odp: Delfy - Party

Nie podoba mi sie wasza rozmowa.
Maciek to gośc który lubi być najlepszy w tym co robi.
Ale aniolki to kontynuacja sojuszu z Rho(a także sojuszu Cień Orła z Korynt bo oni to kontucuacja poprzednika fuzji Aniołków...wiem że nie czaicie)
Rada stanowią najlepsi z najlepszych(dziwne bo mnie tam nie ma poprzez sprzeczke no właśnie z Maćkiem) .
Podbijamy miasta naszych nieaktywnych - bolepiej kogoś podbić niż czekać aż będzie szary i aż go przejmą wrogowie.

Masówka? - Jest nas tylu z Rho że musimy mieć aż tyle sojuszy,są tam kumple naszych ale i mamy nowych (szkolimy ich na takich jak reszta)

Dlatego pojęcia Okropna Masówka kompletnie nie rozumie - poprostu inni nie mogą się pogodzić że ta "Kompletna Masówka" eliminuje naszych wrogów (4 wrogie sojusze już nie istnieją)
A o takim sojuszu jak Husaria nikt nic nie powie???
zdrajcy jaki tu mało,dołączyli do Koalicji,stracili jedno maisto i przeszli do Koalicji wroga.... - dzieciniada.


W Husari jest wiele rzeczy o których nie masz pojęcia.
Mamy ludzi z TOPki Aten, kilku z Koryntu reszta była dobrana na podstawie twardej selekcji .
Jak myślisz dlaczego w Husari mamy 20 osób , a nie po 30 w pięciu sojuszach?!
Koalicja hmm byliśmy w niej 3 dni i to nie była koalicja z AZ tylko Union Bears , którą ja z ludźmi z poprzedniego sojuszu Rosomaki załatwiałem i my ją zerwaliśmy przez niezaangażowanie członków głównie AZ w żadną akcję , która miałaby pomóc w polepszeniu sytuacji na Delfach.
Koalicje lepszą jak ty to piszesz robiłem przez wiele dni przy pomocy innych , udało nam się stworzyć ekipę składającą się z najlepszych (nie pod względem ekonomicznym) ludzi popatrz na punkty walki jakie np. Bogowie wojny zebrali od czasu rozpadu Angels from Hell .
AZ boi się nawet nas atakować .
Rada -dobrzy gracze?
Tak tylko oni grają tam na złocie,mając gdzieś innych etc. rozmawiałem z wieloma ludźmi na temat Króla Maciusia i to nie są tylko moje spostrzeżenia .
Dziecinada to ta żałosna masówka , która ma gdzieś podstawowe wartości dobrego sojuszu w Grepolis.
Aha na Koryncie grałem przeciwko Cień Orła kilkanaście tygodni i nie widziałem w AZ nikogo z nich .
Jak dalej chcesz podawać tu swoje żałosne argumenty to proszę, a ja i tak będę miał rację:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dżanot został zbanowany na Delfach za .. złe słownictwo i nic mi nie wiadomo by włamał mu się ktoś na konto , a na forum ma nick Dżanot taki jak w grze...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delfy - Party

Nie wiem czy wiesz ale Dżanot. pokłucił się z Maćkiem,a wiesz dlaczego?
ktoś włamał się Dżanotowi na konto (obecnekonto Dżanota to Illumi a na forum xqxqxq
te obecne konto nie istnieje typie... nie wałujcie bo dżanot od początku się sprzeciwiał temu, że maciek nikomu nie pomaga
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delfy - Party

te obecne konto nie istnieje typie... nie wałujcie bo dżanot od początku się sprzeciwiał temu, że maciek nikomu nie pomaga

Typie znasz osobiście Maćka i Dżanota??? (Illumiegi,xqxqxq)???
Niee więc co się odzywasz jak <nic nie> wiesz o tych graczach.

//Proszę, nie używaj wulgaryzmów - Slietie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Delfy - Party

Szkoda gadać w tej sprawie...Maciej to egoista
Troche jest mi przykro.bo tez co nie co wydałem na złoto..ale nie po to żeby "założyciel" za moimi plecami organizował akcję..
 
Do góry