Delikatna zmiana misji wyspowych

Czy uważasz że taka zmiana jest potrzebna.

  • Tak

    Głosy: 30 88,2%
  • Nie

    Głosy: 4 11,8%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.
Czy była by możliwa delikatna poprawa misji wyspowych ? Chodzi mi o to że np czasem trafiają się fajne i przydatne nagrody ale zwykle nie tam gdzie trzeba ... już tłumaczę.
Przykład na wyspie mam jedno miasto i mam w nim biremy pojawia się misja i jako nagroda przyspieszone ruchy wojsk super i fajna nagroda ale żeby ją dostać to trzeba wysłać wsparcie 800 ludności a w mieście biremy.. Czy można zmienić to na zasadzie że statki też można wysłać jako ludność albo żeby system nie dawał takich zadań tam gdzie mamy biremy/ognie czy raczej jest to nie wykonalne.
Pozdrawiam.
 
Czy była by możliwa delikatna poprawa misji wyspowych ? Chodzi mi o to że np czasem trafiają się fajne i przydatne nagrody ale zwykle nie tam gdzie trzeba ... już tłumaczę.
Przykład na wyspie mam jedno miasto i mam w nim biremy pojawia się misja i jako nagroda przyspieszone ruchy wojsk super i fajna nagroda ale żeby ją dostać to trzeba wysłać wsparcie 800 ludności a w mieście biremy.. Czy można zmienić to na zasadzie że statki też można wysłać jako ludność albo żeby system nie dawał takich zadań tam gdzie mamy biremy/ognie czy raczej jest to nie wykonalne.
Pozdrawiam.
Tutaj się przyłącze, rzeczywiście upierdliwe to jest
 

dorocia

Zespół Grepolis
Grepolis jest grą strategiczną i należy być przygotowanym na każdą ewentualność. Dodatkowo, jak sama nazwa wskazuje, jest to misja wyspowa, do wykonania której nie są potrzebne jednostki morskie, ponieważ miasta z misji znajdują się w głębi wyspy, a jednostki morskie nie poruszają się po lądzie.

Propozycja została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry