Delos Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Delos Party

To juz chyba koniec grepolis
pisze dlatego poniewaz to co sie dzieje na Delos jest niewyobrazalne
od poczatku
swiat delos ustawienia takie i takie
ok 30 % Jak nie wiecej osob zalogowanych w pierwszych dniach to gracze ktorzy zalogowali sie wylacznie dla sprzedazy sorowcow na zloto wszystko by bylo fajnie ale handel zlotem osiaga chyba swoje apogeum a podejrzewam ze na kolejnych serwerach bedzie jeszcze gorzej gdzie 80 procent zalogowanych bedzie konta dla handlu zlotem
a teraz najfajniejsze
sa sojusze i gracze ktorzy chca grac na powaznie i spotykaja sie to o to z taka sytuacja
wokol sojuszy potworzyly sie sojusze tylko wylacznie graczami ktorzy handluja surowacami dla zlota
sa razem z nimi na wyspach
i w zamian za ochrone oraz pakt o nie agresji
proponuja oddanie miast po skonczonym handlu
to na tym ma teraz polegac gra ?
do czego to prowadzi
do tego ze trzeba wczesniej zagrac dla zlota 3 serwery a nastepnie udezyc z wielkim hukiem na nowy serwer a tam sie okaze ze znowu wokolo sami handlarze zlotem

ps sorki za bledy
kazdy o tym wie a nikt nie potrafi zareagowac
co dalej ???
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Delos Party

może po prostu inno mogłoby wprowadzic tak postulowany serwer za stały abonament, bez mozliwości dokupowania opcji dodatkowych i przy okazji bez handlu złotem. może teraz to sie opłaci:)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Delos Party

To juz chyba koniec grepolis
pisze dlatego poniewaz to co sie dzieje na Delos jest niewyobrazalne
od poczatku
swiat delos ustawienia takie i takie
ok 30 % Jak nie wiecej osob zalogowanych w pierwszych dniach to gracze ktorzy zalogowali sie wylacznie dla sprzedazy sorowcow na zloto wszystko by bylo fajnie ale handel zlotem osiaga chyba swoje apogeum a podejrzewam ze na kolejnych serwerach bedzie jeszcze gorzej gdzie 80 procent zalogowanych bedzie konta dla handlu zlotem
a teraz najfajniejsze
sa sojusze i gracze ktorzy chca grac na powaznie i spotykaja sie to o to z taka sytuacja
wokol sojuszy potworzyly sie sojusze tylko wylacznie graczami ktorzy handluja surowacami dla zlota
sa razem z nimi na wyspach
i w zamian za ochrone oraz pakt o nie agresji
proponuja oddanie miast po skonczonym handlu
to na tym ma teraz polegac gra ?
do czego to prowadzi
do tego ze trzeba wczesniej zagrac dla zlota 3 serwery a nastepnie udezyc z wielkim hukiem na nowy serwer a tam sie okaze ze znowu wokolo sami handlarze zlotem

ps sorki za bledy
kazdy o tym wie a nikt nie potrafi zareagowac
co dalej ???

nie płacz, nie płacz.
chcesz to dam Ci promocyjną cenę...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Delos Party

Milordzie, TY SURKĄ ZA ZŁOTO HANDLUJESZ?????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delos Party

nie płacz, nie płacz.
chcesz to dam Ci promocyjną cenę...
ja nie placze ;)
Ty sprzedajesz surowce z 1 miasta a ja jutro bede sprzedawal z 5 miast i zanize ceny ;)
ale nie uwiezycie jeden z sojuszy gildi handlarzy wynaja sojusz ktory gra na powaznie , do likwidowania
pozostalych sojuszy zrzeszajacych handlarzy surowcow za zloto
maja im dac nie tylko miasta na koniec ale i surowace jak i zloto na ta operacje i dodatkowe extra bonusy
no no
ten handel nie jest taki zly ;)
Teraz beda nie tylko sojusze ale beda mialy swoich wasali ( gilde handlarzy ) cos podobnego do mieszanki wioski rolniczej z bankiem ;)
bo i surowce jak i zloto ;)
Kurcze ta gra jest nieobliczalna
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Delos Party

ciekawe czy im to dadzą?:)
podobno nikt nie może dac Ci tyle, ile może Ci obiecać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delos Party

ciekawe czy im to dadzą?:)
podobno nikt nie może dac Ci tyle, ile może Ci obiecać.
surka i zloto juz przelana teraz
wykonanie
50 procent przed i 50 procent po ;)
slyszalem tez ze niektore gildie handlarzy placa sojusza za ochrone ;)
Kurcze co na to UOKIK bo slyszalem tez o jakis zmowach cenowych i probach monopolu ;)
Kurcze nie wiem czy to jest legalne grac w ta gre ?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Delos Party

To nigdy nie było do końca legalne, dlatego sup tak nas prześladuje :D
Ale to co piszesz to zaczyna mi się podobać - Olek napisz na priv co i jak , chyba trza wpaść i założyć sycylijską Rodzinę i pobierać haracz od tych co pobierają haracz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delos Party

wiecie to już nawet nie jest śmieszne. Zaatkowałam jedną koronowaną głowę- bo to tak mi się wydawało jest chyba gra trochę militarna. Uzbroiłam się po zęby czekając na odwet- a tu szarak- zero emocji- kolega buduje sobie miasto po złoto gdzieś indziej - ale sobie pograłam. :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delos Party

Co sie martwisz jak nie ta koronowana glowa to nastepna jest ich multum na tym swiecie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Delos Party

Za dużo osób handluję i targ rozwalili
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Delos Party

Uważam że morale powinny być aktywne i to plus tego świata, tyle że ten świat to grepolisowa totalna porażka, po pierwsze za wolny świat jedynie szybkość świata jest nieco lepsza od zakrosowej, ale za to szybkość jednostek i handlu jest za mała. Po drugie stary system podboju na tym świecie był by dobry, gdyby okupacja trwała 8 godzin jak na Kalidonie, a nie 12 godzin jak na tym świecie jest. Po trzecie: ochrona początkujących jest za krótka chociaż 6 dni powinny być, a nie 5 dni. Moim zdaniem prawie tak zły jak Hiperborea. To jest moje zdanie o tym świecie.
 
Odp: Delos Party

Uważam że morale powinny być aktywne i to plus tego świata, tyle że ten świat to grepolisowa totalna porażka, po pierwsze za wolny świat jedynie szybkość świata jest nieco lepsza od zakrosowej, ale za to szybkość jednostek i handlu jest za mała. Po drugie stary system podboju na tym świecie był by dobry, gdyby okupacja trwała 8 godzin jak na Kalidonie, a nie 12 godzin jak na tym świecie jest. Po trzecie: ochrona początkujących jest za krótka chociaż 6 dni powinny być, a nie 5 dni. Moim zdaniem prawie tak zły jak Hiperborea. To jest moje zdanie o tym świecie.

morale aktywne dobra dla tych co zawsze siedzą na tyłach i nie mają zbytnio czasu na grę , jeśli szybkość komuś nie odpowiada to tam nie gra , niektórym odpowiadają wolne serwery ... okupacja trwa tak długo własnie ze względu na prędkość , by obrońca miał czas na odbicie miasta , ponieważ statki pływają bardzo długo ... ochrony powinno wcale nie byc , przynajmniej od razu by się działo i ludzie by sie nauczyli wojo klepać :p nie porównuj do Hiperborei , bo to świat bez podboju , chyab dla bobów budowniczych , ja tam dostałem blaszke "obrońca dnia" za 1k pw - widać jaki tam jest poziom :)
 
Do góry