Demons of Darkness

Status
Zamknięty.

DeletedUser5716

Guest
demonslogo.jpg


Idź do Diabła !! Ile razy słyszałeś to w życiu ?

Nawet nie wiedziałeś że kazali Ci przyjść do Nas :)

Skoro już jesteś to Witaj w PIEKLE !!!!

Sojusz Demons of Darkness powstał w dniu otwarcia świata Jota. Składa się on z doświadczonych graczy, którzy przybyli z Epsilon, Theta, Eta, Beta i Alfy. Aby bujać się z nami musisz wiedzieć co to dobra zabawa, humor i wzajemna pomoc.


radakrwi.jpg


Założyciel- GreeN Theme
Lider-Centuś
Dyplomata-legwan102


demons2a.jpg

Rekrutacja na morzu 44 od 500 Punktów. Jeśli chcesz się z nami bawić pisz do NightRider12

Śpiesz się! Nie będziemy masówką!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Kolorowo jak w cyrku, a ja nie chce być w cyrku,nie przyciągacie,lecz odpychacie.
Zdjęcia nie pasują do klimatu,ani tekstów na nich. Pomysł z piekłem ciekawy, ale całoś poprostu do niczego.
1 pkt.
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiście lubię "kolorowe" prezentacje,jednak ten pomarańczowy kolor strasznie "razi" i odpycha:) Moja ocena 3/10...
 

DeletedUser

Guest
Obrazki w klimacie .. I to by było na tyle.

Czcionka gryzie się z tłem, zniecheca do zapoznania sie z prezentacją ..

2/10
 

DeletedUser

Guest
kolory nie te... przede wszystkim czcionka.
Macie mocną nazwę sojuszu, wykorzystaj to. Czcionka powinna być czarna lub ew. koloru skrzepłej krwi. Nie przesadzaj z obrazkami - to nie cyrk.
Największy obrazek powinien być pierwszy - tytułowy. Postaraj się go poszerzyć, żeby bardziej rzucał się w oczy. Możesz to zrobić powiększając obrazek, dodając kawałek tekstury po bokach - na przykład kolumny, na które nasuniesz ciemną czarno-czerwoną teksturę. Wklejasz po bokach i masz obrazek w panoramie. Możesz dla efektu też lekko przyciąć górę. Ale nie przesadzaj też za bardzo.
No i jeszcze raz - wywal te kolory. Niebieski i zielony to kolory 'życia' - gdzie ty tu widzisz związek z sojuszem??
To tak w skrócie :D
ale masz 3/10 za dobre chęci
 

DeletedUser5716

Guest
kolory nie te... przede wszystkim czcionka.
Macie mocną nazwę sojuszu, wykorzystaj to. Czcionka powinna być czarna lub ew. koloru skrzepłej krwi. Nie przesadzaj z obrazkami - to nie cyrk.
Największy obrazek powinien być pierwszy - tytułowy. Postaraj się go poszerzyć, żeby bardziej rzucał się w oczy. Możesz to zrobić powiększając obrazek, dodając kawałek tekstury po bokach - na przykład kolumny, na które nasuniesz ciemną czarno-czerwoną teksturę. Wklejasz po bokach i masz obrazek w panoramie. Możesz dla efektu też lekko przyciąć górę. Ale nie przesadzaj też za bardzo.
No i jeszcze raz - wywal te kolory. Niebieski i zielony to kolory 'życia' - gdzie ty tu widzisz związek z sojuszem??
To tak w skrócie :D
ale masz 3/10 za dobre chęci

Dzięki za rade, jak będę miał chwile wolnego czasu to to zrobę.

Kolorowo jak w cyrku, a ja nie chce być w cyrku,nie przyciągacie,lecz odpychacie.
Zdjęcia nie pasują do klimatu,ani tekstów na nich. Pomysł z piekłem ciekawy, ale całoś poprostu do niczego.
1 pkt.

Spójrz na nazwę sojuszu, a potem na zdjęcia. Myśl więcej niż piszesz.
Co do kolorów, nie którym to pasuje a nie którym nie... Sojuszowi się spodobało więc tak zostawiłem.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Mnie się wszystko tutaj podoba :)
Krótko zwięźle i do rzeczy jak i na temat. Zdjęcia również super kolorowo opracowane, a nie skopiowane z przeglądarki i na odczep wklejone do profilu.
 

DeletedUser

Guest
Green, widziałem nazwę sojuszu i również spojrzałem na zdjęcia,i to nawet kilkukrotnie. Myślenie pozostawiam mądrzejszym,a pisać każdy może ;P
Być może źle się wyraziłem,albo Ty mnie źle zrozumiałeś. Powiem jasniej.
1-sze zdjęcie wporządku
2-zdjecię może być,ale nicki na zielono to coś w stylu Pratchetowym, gdzie koń Śmierci nazywał się "Pimpuś".
3-zdjęcie + tekst na nim = totalny nieład. Obrazek zlewa się z napisaem, mało tego, porównując ten napis do tego co jest wyżej to poprostu się nie łączy w jedno. Tak jak by wyrwane z kontekstu.
 

DeletedUser5716

Guest
Green, widziałem nazwę sojuszu i również spojrzałem na zdjęcia,i to nawet kilkukrotnie. Myślenie pozostawiam mądrzejszym,a pisać każdy może ;P
Być może źle się wyraziłem,albo Ty mnie źle zrozumiałeś. Powiem jasniej.
1-sze zdjęcie wporządku
2-zdjecię może być,ale nicki na zielono to coś w stylu Pratchetowym, gdzie koń Śmierci nazywał się "Pimpuś".
3-zdjęcie + tekst na nim = totalny nieład. Obrazek zlewa się z napisaem, mało tego, porównując ten napis do tego co jest wyżej to poprostu się nie łączy w jedno. Tak jak by wyrwane z kontekstu.

Hmmm...
Jednak Cię źle zrozumiałem. :) Co do 3 obrazka to ten napis ma się zlewać z tłęm :D , ale chyba za bardzo rozjaśniłem ten obrazek... No cóż to tylko prezentacja :) Na forum gry jest zabawnie i kolorowo więc i tutaj tego nie może zabraknąć. ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry