Desant

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7672
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym pomysłem?

  • Tak!

    Głosy: 6 46,2%
  • Nie!

    Głosy: 4 30,8%
  • Obojętnie.

    Głosy: 3 23,1%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser7672

Guest
Witam, moja propozycja jest następująca, nie musi być lubiana ale przedstawię Wam coś, co może się przydać graczom, którzy mają problemy z grą..

Jest wyspa A i wyspa B, na każdej gracz ma miasto. Jednak na wyspie B gracz ma same okręty bojowe, a na wyspie A same wojsko lądowe, więc jak tu podbić wioski rolnicze? I tu jest pies pogrzebany. Z miasta A wysyłamy atak na wioskę rolniczą na wyspie B, w celu jej podbicia. Wtedy atak najpierw idzie do miasta na wyspie B, wbija do miasta i resztę drogi pokonuje z kapcia. Oczywiście nie walczy z garnizonem. Jeśli miasto jest aktualnie okupowane, wojsko będzie najpierw walczyć z okupantem, jak się przebije przez okupację (czyli kolon padnie i całe wojsko/flota wspomagające miasto). I to by się tyczyło miast, które my posiadamy. Jak flota dobije do miasta, łodzie i obstawa zostaje w mieście, czyli działa jako wsparcie, do momentu aż wojsko nie wróci. Jak zostanie jakimś cudem wybite, gracz samodzielnie musi odwołać flotę i transporty. Jak wojsko wróci do miasta, czyli podbój wioski się uda, gracz też sam musi to odwołać, chyba że automatycznie chcecie, ale nie chcę już tak bardzo ułatwiać gry.

Jeśli gracz ma kilka miast na wyspie B, atak desantowy płynie do najbliższego miasta i potem na wioskę rolniczą idzie. W przypadku jednostek latających będzie inaczej, wysyłając taki atak, idą bezpośrednio na wskazaną przez gracza wioskę rolniczą.


Jeśli coś jest nie do zrozumienia piszcie, poprawię gramatykę, ale mam nadzieje że wiecie co mam na myśli. Pomyślałem także o graczach, którzy grali na starej wersji i mają problemy z podbojem wiosek tak jak na przykładzie powyżej.

Pozdrawiam, jekop
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Desant

Jestem za moze sie udac jekop masz moje poparcie spróbować zawsze mozna

Ortografia się kłania.
Kamil (yetj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Ja jestem na nie dla swojego bezpieczeństwa ;P :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Desant

Jeśli dobrze zrozumiałem , to gracz zakłada miasto na wyspie pełnej wrogów i może czyścić ich miasta z lądu bez zagrożenia utonięciem wojsk ?
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Desant

Tu tylko chodzi o wioski rolnicze, a nie gracza. Takie musi czyścić jak zawsze, najpierw morski def na dno, potem lądowy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Desant

głos na nie. skoro mamy mieć miasto portowe, to zawsze można wyprodukować w koszarach minimum potrzebne do wygranej walki. niedawno robiłem 'badania' na ten temat (ile czego potrzeba - bo w symulatorze nadal nie ma opcji atakowania wiosek) i może gdzieś te wyniki umieszczę. ułatwienie w postaci desantu jest niepotrzebne imho.
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Desant

głos na nie. skoro mamy mieć miasto portowe, to zawsze można wyprodukować w koszarach minimum potrzebne do wygranej walki. niedawno robiłem 'badania' na ten temat (ile czego potrzeba - bo w symulatorze nadal nie ma opcji atakowania wiosek) i może gdzieś te wyniki umieszczę. ułatwienie w postaci desantu jest niepotrzebne imho.
Nie opisałeś sytuacji gdy polis jest okupowane poza tym może kogoś zbawić od takiej roboty poza tym lepiej jest mieć szeroki wachlarz wyboru ataków takich wiosek a nie ciągle to samo, trochę rozrywki się przyda nie?
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Wprowadzenie pomysłu za bardzo ingerowałoby w mechanizm gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry