[Wyjaśnione] dezaktywacja urlopu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26648
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26648

Guest
Już nie wiem gdzie pisać żeby dostać odpowiedz i dodatkowe informacje na temat urlopu,
Przypadkiem (z niewyspania 2h snu) dokupiłam za złoto dodatkowe dni urlopu a nie chciałam a później żeby to jakoś odkręcić, aktywowałam urlop, w rzeczywistości nie chce brać urlopu, prosze go dezaktywować i czy jest możliwość zwrotu złota.
Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź bo już rano pisałam do supportu ale dalej nie dostałam wiadomości.
Jest to dla mnie b.ważne.
Błagam niech mi ktoś doradzi co w tej kwesti,
pzdr
 
Odp: dezaktywacja urlopu

Według mnie nie dostaniesz zwrotu złota. Jedynie błąd gry może spowodować ewentualną rekompensatę.
Urlop możesz dezaktywować dopiero 24h po jego rozpoczęciu.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: dezaktywacja urlopu

Niestety tak jak napisał przedmówca gdy już się dokona zakupu dodatkowych dni urlopu to nie ma możliwości cofnięcia tego. Nie jest to jednak tak prosta czynność żeby to zrobić przez przypadek. Co do dezaktywacji urlopu to również nie ma takiej możliwości. Musisz poczekać na jego aktywację, czyli 48h od momentu kliknięcia urlopu, a następnie po 24h jego trwania możesz dopiero zalogować się na grę. Jeśli masz jeszcze jakieś większe wątpliwości to zapraszam do pisania ticketa, tam z pewnością otrzymasz szczegółowe wyjaśnienia.
 
Do góry