Diablo 3

  • Rozpoczynający wątek sirokes2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
gral ktos z was w diablo 3?
wedlug mnie to przereklamowana ta gra jest i to bardzo, kazdy czekal na to tyle czas po czym po kilku tygodniach gry rzucil w kat i przestal bo sie znudzila, przynajmniej ja tak mialem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo 3

Taa, miałem kilku napalonych na tę grę znajomych, którzy oczekiwali jej miesiącami. Od początku mówiłem im, że ta gra będzie szybko zapomniana głównie przez brak pvp, a oni sami szybko quitną. Oczywiście się ze mną wtedy nie zgadzali.

Pograli może 3 tygodnie i baju, gierka do kosza :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo 3

no to widze ze podobnie jak wszyscy ale znam kilka osob ktore nadal siedza i graja w to az sam sie dziwie jak tak mozna
gdyby to byl klimat diablo 2 to pewnie sam bym jeszcze siedzial ale tak to tylko byla to strata kasy jak dla mnie
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Diablo 3

a ja Siedze i gram co dziennie...
Barb 60lvl 17lvl master
DH 60lvl 6lvl master
Monk 60lvl 11lvl master

Wszedł patch 1.04 i naprawdę urozmaicił grę... ;]
Pozatym miło się zarabia euro zasprzedaż legend ^^^

Nie marudzę, graświetna, Grywalnością lepsza od II, klimat moze troskzę inny,ale bez przesady 11lat róznicy między częściami gry to jednak sporo... ;. Ci co grali w drójeczkę się zestarzeli po prostu ijuz ich kręca inne żeczy ( . Y . ) ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo 3

Generalnie ja się zawiodłem...
Zdecydowanie za szybko się nudzi i staje się monotonna..
Podziwiałem wiarę która miała po ok. 1000 h na kilku postaciach...
Ja wymiękłem po 200..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo 3

Zagralem tylko chwile, ale z poczatku wiem, ze jest Cmentarz Porzuconych i jakas Splugawiona Krypta :) Tylko pierwsze 2 minutki pogralem, gra jest na 3/10
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Diablo 3

Bez obrazy ale nie przechodząc gry nie masz prawa jej oceniać;)
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Diablo 3

Kto już grał w dodatek? Jakie wrażenia?
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Diablo 3

Najlepiej na allegro;) Tam pewnie najtaniej kupisz:p Ja akurat nie grywam bo mnie nie stać, ale kolega jest wielkim fanem i mi ciągle opowiada o DIII i teraz o Reaper of Souls;)

Z całą pewnością On by polecił;)

Jeśli chodzi o "privy" to raczej nie znajdziecie;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo 3

Witam :) heh diablo III pierw grałem na kompie teraz na ps3 i przez neta na najwyższym poziomie ta gra nie nudzi a wręcz przeciwnie. Jak walczę z bossem i ginę po 20-30 razy i obmyślamy z znajomymi taktykę co róż na niego to boskie jest :D
co do dodatku nie grałem ale zamówiony mam także nie długo pewnie odpalę :D
ja też polecam gierkę bo jest dobra :) tylko trzeba lubić takie gry :) bo jak ktoś jest fanem samochodów to wiadomo że nie ukończy diablo :)
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Diablo 3

A to może, żeby nie było nudno i żeby podtrzymać rozmowę: która część diablo wg was była najlepsza? III, II a może I? Czy uważacie, że III za mało rozwinęła się w stosunku do II?
 

DeletedUser21350

Guest
Odp: Diablo 3

jak dla mnie Diablo III najlepsza część . Grałem w nią ok rok temu na kompa 5 postaci do maksa rozwinięte a teraz na ps3 się przerzuciłem i to samo rozwijam postacie tylko tu na poziomach mistrzowskich gram i o wiele wiele trudniej jest :D
to pytanie ode mnie jaką postacią Wam się najlepiej gra? :p jak dla mnie Szaman wymiata :D
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Diablo 3

Kumpel jest wiecznym fanem Barbarzyńcy i głównie nim lubi grać (choć też ma wyexpione inne postacie;P) A co sądzicie o nowej klasie? (Crusader? czy jakoś tak):)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo 3

Ja gram na PS3 i mam Wyexpionego mnicha, mistrz 3 czy 4, 2 klasy (Łowca Demonów i Barbarzyńca) na Koszmarze, najlepiej mi się gra Mnichem, oceniłbym jednak na 9/10, z powodu małych bugów, tak samo jak Crysis 3 na PS3. Obie te gry polecam.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Diablo 3

W końcu kupiłem gra jest wizualnie po prostu piekna i ciekawa:)
Gram z młodszym bratem, więc dałem mu najbardziej noobską postać (barbarzyńca) a sam gram szamanem:D
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Diablo 3

Grałem w D3 i to sporo,jednakże uważam ,że D2 o niebo lepsze, klimat lepszy, mechanika lepsza, grafikę można przebaczyć ,bo kilkanaście lat różnicy... Jedyne ,czym na plus się wyróżnia D3 ,to tempem gry ,co w połączeniu z mniej stresującym klimatem daje w miarę dobrą grę do odstresowania się późnym popołudniem. Gram sobie razem z tatą ,on ma więcej czasu ,więc 257 lvl dodatkowy naszych postaci ,to głównie jego zasługa. Najbardziej żałuję ,że zamknęli dom aukcyjny...
Moją ulubioną postacią jest czarownik ,ale w patchu wprowadzającym Reaper of Souls osłabili go znacząco (fala już nie ogłusza, a archont nie przedłuża się poprzez zabijanie wrogów).
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Diablo 3

Ja dopiero zacząłem akt II :p
Raz na jakiś czas odpalamy grę to nie dziwota, że wolno idzie:c
 
Status
Zamknięty.
Do góry