Diablo II

  • Rozpoczynający wątek poxop
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16237

Guest
Odp: Diablo II

Grałem chwilowo w D3. Szczerze mówiąc oczekiwałem wiecej, Grafika nawet fajna ale za to te misje i w ogóle. Nic Ciekawego :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo II

Też sie zawiodlem na Diablo III. II Jest 100 razy lepsze
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Diablo II

Gra na której się wychowałem =} gram w nią od 6 roku życia, wiem ,że dziwne =} Obecnie pykam w d3 ,ale d2 o niebo lepsze... i trudniejsze przede wszystkim... w d3 inferno 4-6 sobie pykam z ojcem i żadnych trudności... a pamiętam jaka katorga ,rozwalić samemu mefista na nightmarze =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo II

jak bedzie restart laddera na diablo, to pisac gg - 521447 :D
 

DeletedUser15875

Guest
Odp: Diablo II

D2 było by cacy bez botów, ale co poradzić ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo II

to fakt DII wymiatało kilka ładnych miechów pograłem czekałem z niecierpliwością na 3 ale nie podoba mi się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diablo II

W sumie w diablo 2 najlepiej pograc tak z 1-3 miechy max, bo tak naprawde jak już masz ten 90 lvl i robisz te taxówki itp. i masz to wszystko to co z tym wszystkim robisz? Tak naprawde nic ale ja bym je wymienił na forum goldy i jak zaczne grać od nowa to se odrazu kupuje eq perfekcyjne :)
Ja planuje sobie zrobić amazonke na łuk :D
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Diablo II

W D2 też wiele razy grałem, czasami wracam do niego, jest fajny, choć to typowy hack n slash;) No ale pograć można, pewnie kiedyś jeszcze sobie w niego zagram, no ale aż tak bardzo mnie do niego nie ciągnie;)
 
Do góry