Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32037

Guest
Ta twoja ewolucja to między innymi jedna z przyczyn dla której nie jestem w ssw XD
Napisałem ci że czekam, a co do złomowania mieliśmy jeden pakt z urzędnikami a to że wrogów nie mieliśmy to chyba jednak nie nasza wina XD
Się tak nie denerwuj bo ci żyłka pęknie XD a co do wiosek mówiłem wcześniej uczę się grać zabierzecie trudno
 
Nom, mieliście jeden pakt, bo resztę mniejszych sojuszy wchłanialiście albo Wy, albo urzędnicy. Marna wymówka. Ta, to teraz przyszła dwójka i Was szybko zweryfikowała.
Moja ewolucja przyczyniła się do tego, że całe ssw zobaczyło na własne oczy, jakich miało radnych. Dwójka z Nich dogaduje za plecami ucieczkę do czerwonych, ja jestem z siebie dumny. Szkoda tylko, że Cię kacix wziął, bo liczyłem, że będziesz miał solidną nauczkę na przyszłe lata gry.
Ja się nie denerwuję, cisnę pompeczkę z jakiegoś kleszczyka ;>
 

DeletedUser32037

Guest
Gościu zjedz snickersa, ty chyba przestałeś odróżniać grę od życia, fajnie się kozaczy jak się ma spoko ekipie za plecami a nie grając samem po nocach żeby miast nie tracić a i tak budzisz się z 2-3 czerwonymi kropkami więcej na wyspie
 
Gościu zjedz snickersa, ty chyba przestałeś odróżniać grę od życia, fajnie się kozaczy jak się ma spoko ekipie za plecami a nie grając samem po nocach żeby miast nie tracić a i tak budzisz się z 2-3 czerwonymi kropkami więcej na wyspie
Typie, przyszedłem tu sam z rasmussem, co ma ekipa do tego? XD Dostaliście na dziurę i tyle, a Ty pokazałeś klasę zawijając z sojuszu.
 

DeletedUser32037

Guest
Przyszedłeś sam z rasmussem i go rzuciło na granicę m45/55 a cb na 54 XDD i czego ty nie rozumiesz mi nie chodzi o to że straciliśmy miasta tylko w jaki sposób, informacje o kolonach był dopiero wtedy kiedy nie dało się z nim nic zrobić
 
Do góry