Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Proszę nas nie oceniać przez pryzmat Bartka, każdy zasługuje na kolejną szansę i wszyscy mamy nadzieję, że tym razem uda się nad nim zapanować :<
To że Chodź tu wbija to akurat nie jest złe - przynajmniej będą jakieś spiny do poczytania. Bardziej myślałem że pewna osoba od kosiarzy z Wami zagra ale w poście wyżej wyjaśniłeś że nie ma opcji co mi się bardzo podoba.
 

DeletedUser32016

Guest
Uroczyście oświadczam że na świecie zwanym Dimale będę się starał zaprezentować nowego lepszego mnie. Poważne zachowanie oraz pełen profesjonalizm połączony z heroicznym zaangażowaniem. Wszystko to dla mojego sojuszu aby wspomóc ich w walce o najwyższe cele. Tak mi dopomóź ja

Na fo będę odwalać i tak
 
Uroczyście oświadczam że na świecie zwanym Dimale będę się starał zaprezentować nowego lepszego mnie. Poważne zachowanie oraz pełen profesjonalizm połączony z heroicznym zaangażowaniem. Wszystko to dla mojego sojuszu aby wspomóc ich w walce o najwyższe cele. Tak mi dopomóź ja

Na fo będę odwalać i tak
Coś pięknego,chętnie to zobacze haha
 
Uroczyście oświadczam że na świecie zwanym Dimale będę się starał zaprezentować nowego lepszego mnie. Poważne zachowanie oraz pełen profesjonalizm połączony z heroicznym zaangażowaniem. Wszystko to dla mojego sojuszu aby wspomóc ich w walce o najwyższe cele. Tak mi dopomóź ja

Na fo będę odwalać i tak
Powiem ci że to było łatwiejsze niż sądziłem xD


>Twierdzenie że na grepo jest ktoś kto mnie poskromi
>12 IQ
 
hmm powtórze pytanie z dyskusji... przy kim mogę być słupem, założyć sobie wioski i w świętym spokoju zdobywać golda? XD
 

DeletedUser33509

Guest
tłumaczenie nie działa poprawnie masz serwer discord for Dimale ?
 

DeletedUser15394

Guest
Devilek ja słowa złego nie powiedziałem na twój temat nigdy ;/
 

DeletedUser15394

Guest
Chodz tu by mnie zabrał do sojuszu. Na messynie ciągle byłem zanim na lidera vvv to byśmy świat wygrali a nie jakiś goku
 
Do góry