Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

>ja do złomu nic nie mam
>to:
1595200067824.png
I jeszcze te blachy ze złomu w profil wrzucone <3

xD No tak, traktor i ten kostekus czy jak mu tam z Slayersów pw nabili na okupce :>
Złom zaczęliście stosować już na początku świata(Wy=jeden z sojków z koalicji) więc też całkiem zabawnie, ale okej xd

I jak już coś piszecie byczki, to starajcie się trzymać jednej wersji, bo u Was ile ludzi, tyle wersji :D
Tymczasem dobrej nocy życzę, ciao!
 
>ja do złomu nic nie mam
>to:
View attachment 10014
I jeszcze te blachy ze złomu w profil wrzucone <3

xD No tak, traktor i ten kostekus czy jak mu tam z Slayersów pw nabili na okupce :>
Złom zaczęliście stosować już na początku świata(Wy=jeden z sojków z koalicji) więc też całkiem zabawnie, ale okej xd

I jak już coś piszecie byczki, to starajcie się trzymać jednej wersji, bo u Was ile ludzi, tyle wersji :D
Tymczasem dobrej nocy życzę, ciao!
No i co w komentarzu jest nie tak? Jeszcze mnie nie wywaliliście z topki więc też się zaliczam :D
i tak dla jaj założyłem sojusz i zaprosiłem złomiarzy (w związku z tym jest znicz)

A swierdzenie MY(WY)=koalicja to idź wiesz co sobie zrób z taką filoziofią (i co też mogę tak pisać? jakikolwiek sojusz coś zrobi i mogę przypisać to działanie twojemu? :D)
 

DeletedUser29153

Guest
No i co w komentarzu jest nie tak? Jeszcze mnie nie wywaliliście z topki więc też się zaliczam :D
i tak dla jaj założyłem sojusz i zaprosiłem złomiarzy (w związku z tym jest znicz)

A swierdzenie MY(WY)=koalicja to idź wiesz co sobie zrób z taką filoziofią (i co też mogę tak pisać? jakikolwiek sojusz coś zrobi i mogę przypisać to działanie twojemu? :D)
Pod warunkiem że jest z nami w koalicji to tak, a że żodyn nie jest, to masz odpowiedź
 
Normlanie- wykorzystywać umiejętności trochę szczęście i podchodzić do równej walki ;)

wstawić sobie 5-10k birem, 1k transow i zbudować murek każdy głupi potrafi ;)

a wykazywanie się umiejętnością obrony tym co się ma jak można zaobserwować jest dla niektórych czarna magia..

od dłuższego czasu obserwuje ze wystarczy przebić się przez bunkier i miasto nasze.. bo na jakaś sensowna obronę nie ma co liczyć..
 
raporty mi pokaż które to niby pokazują a nie wyspę :D

bo teraz to żeś mnie troszkę rozbawił :D
ah, aż tak mi się szukać nie chce, ale nie martw się następnym razem się przygotuje

Normlanie- wykorzystywać umiejętności trochę szczęście i podchodzić do równej walki ;)

wstawić sobie 5-10k birem, 1k transow i zbudować murek każdy głupi potrafi ;)

a wykazywanie się umiejętnością obrony tym co się ma jak można zaobserwować jest dla niektórych czarna magia..

od dłuższego czasu obserwuje ze wystarczy przebić się przez bunkier i miasto nasze.. bo na jakaś sensowna obronę nie ma co liczyć..
Możemy się tak umówić, my bunkrujemy, wy się tylko musicie przebić i miasto wasze :D
 
Jeśli mówimy o bunkrowaniu proponuję przywołać tu Conqueror i YAROD, niech się pochwalą jak to na swoich wyspach się zabunkrowali kiedy jeszcze mieli możliwość, żeby powalczyć na "żywca".
Przypominam sobie dwa i to takie które dla takiego wybitnego gracza jak ty nie powinny stanowić żadnego problemu xD
wyjaśni ich za pomocą planera i tyle będzie z kozaczenia :rolleyes:
Ale się boję xD
 
Do góry