Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Cykl życia miernych graczy:
1. Cwaniakuj na FO, zapraszaj czerwonych na swoje morze
2. Dostań w tyłek, próbuj dostać się do sojuszu przeciwników.
3. Strzel szare, bo nie dostałeś zapki.
4. Swoje szaraki argumentuj tym, że "wracasz do życia" (XDDD)
5. Wróć na morale pokazać, jaki to jesteś mocny.
6. Lataj atakami pół nocy, żeby pokazać, jak to wróciłeś do życia
7. Stonks.jpg
Pisałem już x czasu, że m45 na jakiś czas odpuszczam i nie będę zarywać nocek, żeby reagować na Wasze fejki(pozdro Sylwia, naucz się celować xD)
Jestem pełen podziwu dla Kacixa, że drugi raz wszedł do tej samej rzeki, biorąc Cię do sojuszu xD
Ciekaw jestem za ile będziesz szukał jakiegoś nowego sojka :v
Idź się lepiej chwalić na dc, ile to nie wypiłeś i jak to się świetnie bawisz chodząc urzygany, atencjuszu :>

młody wywołałeś wilka z lasu ... :D
 
Witam,

Jest jedna taka grajka na Dimale. Słyszeli o niej tylko Ci, których fejkowała bo grać nie potrafi. Nick jej to Belzebub79. 79 bo 69 robi tylko stałym klientom. Ale ciągnie w dosłownym tego słowa znaczeniu rodzinny interes. Matka dziwka. Ojciec menel co prosi o dwójkę na piwo. Smród taki że ciężko nie rzygnąć. Ale jak się nie skończyło podstawówki to nic więcej nie zostaje. Urody brak aby dawać dupy za lepsze pieniądze. Nikt jej normalny zerżnąć za darmo nie chce więc jest tirówką drugiej kategorii. Bierze klientów których nikt nie chce. Kiła, syfilis, HIV to jej codzienność. Jak próbuje dogadać z Wami pakt za danie dupy to nie bierzcie bo tylko syfa złapiecie. Osoba ograniczona umysłowo, ofiara losu jakich mało. Ojciec menel załatwia jej klientów, aby jakoś podtrzymać ten rodzinny interes. Ale kokosów za 5 od kutasa to nie ma. I tak się zastanawiam czy nie zorganizować jej zbiórki na pomagam pl, aby za zarządce na grepo nie musiała trzy razy dupy dawać na 14 dni. Albo może ktoś z inno się zlituje i da jej zarządce na miesiąc gratis. Podsumowując, Sylwia bo takie imię wymyśliły dla niej dziwki z burdelu matki to tania szmata, dająca dupy na prawo i lewo, nie mająca życia prywatnego. Zesrała się bo jej kolony ubiłem i sra mi gównem na priv na grepo jak jakiś popierdoleniec z niedojebaniem mózgowym. Pizda co jest tak zjebana, że szkoda słów. Frajerka tak spierdolona, że ciężko to opisać. Niedorozwój o IQ10, osoba tak tępa, że sosna to przy niej geniusz. Ta suka to menda, której nikt nigdy nie zechce. Kurwa w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Dupodajka od urodzenia, aż do śmierci. Pasztet, jakiego nikt nie zechce. Leming z mózgiem wielkości orzeszka. Pizda co powinna się jebnąć w łeb i zniknąć z tego świata. Wszyscy byli by zadowoleni. Lodziara za dolara. Alkoholiczka stara, co dzieci nie ma na szczęście, bo by je skrzywdziła tylko. Zjebane noobiątko, z którym nie chcę nigdy więcej grać. Ze skrzeczącym głosem jak zarzynane prosie. Ja się zastanawiam jak mandarynki wytrzymują w jednym sojuszu z takim niedorobionym pojebem. Zostaje mi tylko współczuć. Dodam tylko, że za każdy fejk od niej na moje miasta, ktoś z jej sojuszu dostanie atak na każde miasto ode mnie. I albo ją oduczycie tego, albo wywalcie ją z soja. Takie śmieci powinno się wyrzucać od razu. Grać nie potrafi. Pożytek zerowy. Chyba że ktoś ze zniżki sojuszowej w burdelu korzysta. Podsumowując sytuacje na świecie. Zastanówcie się dwa razy czy chcecie grać z takim pojebem jak Belzebub79 aka tania Sylwia.

Pozdrawiam
Można graczy lubić lub nie ale to co sobą zaprezentowałeś to dno i wodorosty , ogólnie nie udzielam się na tym dennym forum ale scyzoryk się otwiera po przeczytaniu twoich wypocin...
 
tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif
 

DeletedUser32916

Guest
A jakie synchro odwalili Ci powiem. Lecieli 2h kolonem i tak nie trafili hahaha
 
Po prostu nie wierzę co czytam,drobne zaczepki , wytykanie niepowodzeń ale takie inwektywy.Od czego jest support dać kopie wiadomości do nich i załatwione
 
Do góry