Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

aha wielka koalicja na "was" bo co bo siebie nie atakujemy? bo odbijamy sobie okupacje,
no czyli "koalicja sztuk"
***Freedom Fighters***
Do 3 razy sztuka*
La Pandilla Loca
Do 3 razy sztuka

7+20+10+56 = 93

czy mamy przewagę liczebną pewnie tak, ale po prostu mamy więcej afków

//
my marudzimy na morale wy na bunkry, no i jedno wiąże się z drugim, nie będziemy odbijać moralowych więc obstawiamy miasta

// (zgubiłem cytat)
boty? często widzę jak celujecie więc nie sądzę.

* normalnych też nie odbijacie ;)
 
Typ co tam płacze coś XDDD
Gościu, freedomsy to Wasz odłam, który wyszedł po Fuzji exSsw i Pomarańczy xD
Z Nimi mamy tyle wspólnego, co nic.
Atakować ich atakujemy normalnie, z tym, że Oni są na m35? Mało nas obchodzą te tereny. A Wy z urzędnikami i pomarańczami razem latacie odbijać, razem latacie z deffem na kolonu i razem wrzucacie stalki na front z nami, bo wątpię że urzędnicy są w stanie wstawić sobie do każdego miasta po 3/4k birem.
Druga sprawa, my płaczemy na bunkry, tylko i wyłącznie, Wy na wspomagacze, morale, latanie w nocy i tak sobie mogę wymieniać aż mi bateria w telefonie nie padnie.
Kończąc tę piękna noc, polecam wizytę u lekarza, bo kontakty z Belzebubem mają na Was zły wpływ. Buziaki i kolorowych snów.
 
Typ co tam płacze coś XDDD
Gościu, freedomsy to Wasz odłam, który wyszedł po Fuzji exSsw i Pomarańczy xD
Z Nimi mamy tyle wspólnego, co nic.
Atakować ich atakujemy normalnie, z tym, że Oni są na m35? Mało nas obchodzą te tereny. A Wy z urzędnikami i pomarańczami razem latacie odbijać, razem latacie z deffem na kolonu i razem wrzucacie stalki na front z nami, bo wątpię że urzędnicy są w stanie wstawić sobie do każdego miasta po 3/4k birem.
Druga sprawa, my płaczemy na bunkry, tylko i wyłącznie, Wy na wspomagacze, morale, latanie w nocy i tak sobie mogę wymieniać aż mi bateria w telefonie nie padnie.
Kończąc tę piękna noc, polecam wizytę u lekarza, bo kontakty z Belzebubem mają na Was zły wpływ. Buziaki i kolorowych snów.
To do mnie było?
 
Myślę że spinki niepotrzebne są, każdy sojusz ma cel i do niego dąży.Jedni latają odbijać drudzy nie bo zwyczajnie się nie opłaca, ja osobiście jestem za odbijaniem , ale sam nie decyduję, dobro sojuszu jest celem nadrzędnym w tej grze kto tego nie rozumie niech gra w ..... coś innego.Tak samo obrażanie innych jest niedopuszczalne .
 
Bo nie są potrzebne, ale jak ktoś jęczy o morale to trzeba odpowiedzieć :p
Nkrnalne kolony też lataly, nawet dzisiaj stał u was na full niebieskiej, 16k birem tylko i nie odbiliscie, nawet nie próbowaliście. To o co płacz z moralami? Skoro Wy 16k birem odbić nie możecie, drogi kumplu.
Btw. Zależy do kogo pijesz z tymi obrazami :p
 

DeletedUser29153

Guest
Typ co tam płacze coś XDDD
Gościu, freedomsy to Wasz odłam, który wyszedł po Fuzji exSsw i Pomarańczy xD
Z Nimi mamy tyle wspólnego, co nic.
Atakować ich atakujemy normalnie, z tym, że Oni są na m35? Mało nas obchodzą te tereny. A Wy z urzędnikami i pomarańczami razem latacie odbijać, razem latacie z deffem na kolonu i razem wrzucacie stalki na front z nami, bo wątpię że urzędnicy są w stanie wstawić sobie do każdego miasta po 3/4k birem.
Druga sprawa, my płaczemy na bunkry, tylko i wyłącznie, Wy na wspomagacze, morale, latanie w nocy i tak sobie mogę wymieniać aż mi bateria w telefonie nie padnie.
Kończąc tę piękna noc, polecam wizytę u lekarza, bo kontakty z Belzebubem mają na Was zły wpływ. Buziaki i kolorowych snów.
Arturek to już raz szare walił jak się z moimi i timka klockami obudził
 
Typ co tam płacze coś XDDD
Gościu, freedomsy to Wasz odłam, który wyszedł po Fuzji exSsw i Pomarańczy xD
Z Nimi mamy tyle wspólnego, co nic.
Atakować ich atakujemy normalnie, z tym, że Oni są na m35? Mało nas obchodzą te tereny. A Wy z urzędnikami i pomarańczami razem latacie odbijać, razem latacie z deffem na kolonu i razem wrzucacie stalki na front z nami, bo wątpię że urzędnicy są w stanie wstawić sobie do każdego miasta po 3/4k birem.
Druga sprawa, my płaczemy na bunkry, tylko i wyłącznie, Wy na wspomagacze, morale, latanie w nocy i tak sobie mogę wymieniać aż mi bateria w telefonie nie padnie.
Kończąc tę piękna noc, polecam wizytę u lekarza, bo kontakty z Belzebubem mają na Was zły wpływ. Buziaki i kolorowych snów.
wy, wy, wy? fajne uogólnienia, ale nie znam. JA owszem i "płaczę" na morele, no ale co? Taki świat.
A "freedomsy" to 1 nie nasz odłam, 2 sam mówisz że my sobie odbijamy i obstawiamy okupacje na wzajem... wcale nie odbijaliście okupacji u "freedomsów" czy teraz nie odbijacie u pandilli
//
do was to tylko połowa informacji dociera, chyba naprawdę trzeba jakieś przygotowania tygodniowe screeny i wgl żeby jakiś argument podać

//
Hm fajnie że dalej "płaczesz" o bunkry ale to że ja o morale to skandal przecież :D

Dzisiaj macie duży wybór niemoralowych do odbicia, zapraszamy gdzie wam wygodniej.
daj ruchome :D jak widać właściciel okupowanego miasta śpi
//
widzę 1, to u yaroda? 1 miasto tam mamy to co nam po nim? po co lecieć po 4h odbijać
//
patrząc na statystyki już podbitych miast, na 10 ostatnio straconych miast tylko 2 podbiły sztuki, reszta to ta * bo podliczając graczy trele się do nich nie przyznawała;)
 
Ostatnia edycja:
owszem arbuziku odbijamy,ale to jeszcze nie znaczy ze mamy pakt,chyba bardziej z nudow bo moge sie odpalic i polatac po twoich wiochach,na co ty mi odpowiesz tona fejkow xD

PS:albo zaczniesz straszyc banem bo nie wiesz na czym polega bug w grepolis
 
Ostatnia edycja:
Do góry