Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Hehe jak czytam to obrzucanie sie błotem to aż mnie to naprawdę śmieszy xD
już pomijam fakt ze każdy "ustawia to pod siebie STYL GRY
nie obrazajac zacnego pana Yaroda on wybrał "bunkrowanie"(zwal jak zwal) nie unos sie ;p
kosa zabija czas do pewnie jakiegoś następnego swiata nie bedzie stawial teraz 80 miast zeby sobie z toba po rywalizować bo "gdyby nie.morale to..." by ble ble ble moze bedzie dane wam sie kiedys sprawdzic na gole klaty xD
dodam ze kosa w przeciwieństwie do ciebie jest bez użyteczny na ere cudów
miejmy nadzieje ze algorytm przelicznia pkt nie da ciala i nie bedzie przedłużał jak ze wymarlego swiata

Ja tylko ciagle czekam kiedy zobacze te twoje juz oslawione i liczne paczki gryfów xD
chyba ze je juz widzialem to powiedz moze nie dostrzeglem przefruwajacej potegi nad moimi miastami
rywalizacji od wiosennej do jesiennej pory roku sam osobiscie nie traktuje powaznie, zwykle zabijanie czasu
pozdr
 
Ostatnia edycja:
Hehe jak czytam to obrzucanie sie błotem to aż mnie to naprawdę śmieszy xD
już pomijam fakt ze każdy "ustawia to pod siebie STYL GRY
nie obrazajac zacnego pana Yaroda on wybrał "bunkrowanie"(zwal jak zwal) nie unos sie ;p
kosa zabija czas do pewnie jakiegoś następnego swiata nie bedzie stawial teraz 80 miast zeby sobie z toba po rywalizować bo "gdyby nie.morale to..." by ble ble ble moze bedzie dane wam sie kiedys sprawdzic na gole klaty xD
dodam ze kosa w przeciwieństwie do ciebie jest bez użyteczny na ere cudów
miejmy nadzieje ze algorytm przelicznia pkt nie da ciala i nie bedzie przedłużał jak ze wymarlego swiata

Ja tylko ciagle czekam kiedy zobacze te twoje juz oslawione i liczne paczki gryfów xD
chyba ze je juz widzialem to powiedz moze nie dostrzeglem przefruwajacej potegi nad moimi miastami
rywalizacji od wiosennej do jesiennej pory roku sam osobiscie nie traktuje powaznie, zwykle zabijanie czasu
pozdr
Zatkało mnie:),to oczywiste że ta pora roku nie sprzyja grze.Wkleiłem jeden raport z ataku żeby pokazać że nie wszyscy z ekipy DS3 są geniuszami w tej grze a tu bach ,, uderz w stół ,a nożyce się odezwa,,Co do stylu gry tudzież taktyki każdy ma inną ,wy też ale o niej nie napiszę bo za chwilę będzie że płaczemy.Pozdrawian i miłej niedzieli życzę.@
 
Do góry