Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

o ciesze się że przyznajesz, wpier morale do nas i co my mieliśmy zrobić? "teoretycznie nic"! i było w porządku? od niego miasta nie stracisz więc o to się martwić nie musisz,
edit. do mnie znaleźli jakoś 20pak ogni w ciągu 20min to ziutka nie dadzą rady przejąć?

//punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Typie gdy urzedaski pakowali kolony moralowe do nas to nikt nie plakal,nikt nie skamlał tylko myslal jak to zbic,moze ktorys z zyjacych urzedasow ci napisze ile żeśmy tego odbili, gdy mi pisali ze defa nie ma "bo jest event duzo mitow" to sie siadło z kumplem i nie ma ze boli klepalo sie tego defa
o 7 rano padal a o 19 ten sam def odklepany na 100% gonil na nastepna okupke tylko poto zeby tam paść! a na rano znowu bylismy gotowi lac tych niewiernych,wiec nie mów mi ze się czegoś nie da to ze nie wiesz jak to inna sprawa wiec przeskakujesz na rywalizacje na to kto jest wstanie byc większym prostakiem no bo ich nie pokonam "wiec chociaż napsuje trochę krwi" .Mozna by to podumowac ze brak wiedzy,umiejetnosci etc nadrabiacie lamentem o to jak sztuki sa bee bo cos tam. A wiec reasumując czy to co napisales wyzej o tym zze dla ciebie to mozemy uprzykrzać sobie zycie to oficjalne stanowiso wasze?
 
i nawet przy akcji na Ciebie nie potrafiliście się ogarnąć i przestać fejkować. Gratuluje poziomu :)
? ty u nas stosujesz odpowiedzialność grupową, więc i ja tak gram, ty uważasz że ziutek ciebie fejkuje wiec ty mozesz mnie, mnie ktoś fejkuje to ja lecę do ciebie :D

edit. to czy ziutek Cie wtedy fejkował to nie moja sprawa
+ ja go do dragonów nie przyjmowałem :)
 
Ostatnia edycja:
Stosuje ponieważ chamstwa i buractwa nie zniosę :)

dodam nie ja zaczęłam tą zabawę- ale dzięki niej jak widać dość mocno udało mi się podzielić Dragony na dwa obozy :)
 
Typie gdy urzedaski pakowali kolony moralowe do nas to nikt nie plakal,nikt nie skamlał tylko myslal jak to zbic,moze ktorys z zyjacych urzedasow ci napisze ile żeśmy tego odbili, gdy mi pisali ze defa nie ma "bo jest event duzo mitow" to sie siadło z kumplem i nie ma ze boli klepalo sie tego defa
o 7 rano padal a o 19 ten sam def odklepany na 100% gonil na nastepna okupke tylko poto zeby tam paść! a na rano znowu bylismy gotowi lac tych niewiernych,wiec nie mów mi ze się czegoś nie da to ze nie wiesz jak to inna sprawa wiec przeskakujesz na rywalizacje na to kto jest wstanie byc większym prostakiem no bo ich nie pokonam "wiec chociaż napsuje trochę krwi" .Mozna by to podumowac ze brak wiedzy,umiejetnosci etc nadrabiacie lamentem o to jak sztuki sa bee bo cos tam. A wiec reasumując czy to co napisales wyzej o tym zze dla ciebie to mozemy uprzykrzać sobie zycie to oficjalne stanowiso wasze?
"typie" ale nadal rzucacie się że płakaliśmy że dostajemy moralowce, a o co teraz wy płaczecie? że ziutek siedzi na moralach i nie możecie z nim nic zrobić więc będziecie się wyżywać na innych
"oficjalne stanowisko wasze" xd moje tak, a czy założyciele sojuszu się wypowiedzą to nie wiem,
ja wam życia nie uprzykrzam, tylko ziutek;
z jakiej paki ja za niego odpowiadam? to nie jest moje dziecko, ja mu nic nie kazałem, ale skoro chcecie stosować odpowiedzialność zbiorową to i taką samą się odwdzięczę
 
Na grepo od zawsze obowiązywała odpowiedzialność zbiorowa- ktoś siedzi i fejkuje całe noce to jaki jest sens fejkowania go? (skoro i tak wiesz ze siedzi)- zawsze była zasada "Nie śpię ja- nie śpi cały sojusz oponenta" ale widać mało jeszcze o grepo wiesz ;)
 

DeletedUser27580

Guest
Halo sztuki, dajcie bbcode wioch do których mają kolonami mniej niż 4h, obstawimy was z Anią a wy się cieszcie piąteczkiem i lecimy dalej po koronki.
 
Do góry