Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32016

Guest
W końcu nazwa świata będzie odpowiednia do tego co z czerwonymi będę robił
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
Przecież dałem się do rozbiórki xd i ktoś se tak o deffa cofnął także sapy do kogoś innego

jeszcze go naucz reagować na apke i nie wpuszczać kolonów od potężnego sojuszu TEMPEST :D
Pawełku, ty siedź gdzie siedzisz bo już na priv pokazałeś że boisz się tego że z chłopakami będę grać xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Napisałem Ci, ze zachowałeś się jak f****r z racji tego że od tygodnia się z nami umawiasz a potem jak zwykle obrazony idziesz gdzie indziej, bo nie mogłeś poczekać dwóch dni z wejściem. Tak jak pisałem ci na whatsappie, beka z Ciebie chorągiewko :* O strachu nie było ani słowa, naleśnik i ekipa potrafią grać ale tobie do nich daleko i nikt się ciebie nie boi nasz potężny Panie Morelko, pokazałeś nam już szczyt twoich umiejętności jak Kacperkowi przez godzinę kolona na ognie nie mogłeś nałożyć :D

A jak dalej będziesz wypisywać farmazony to po prostu wrzucimy screeny z naszej wczorajszej rozmowy :))
 

DeletedUser32016

Guest
Oczywiście oceniaj mnie na podstawie tego jak grałem na morelce xd Dałeś mi słowo i chciałem tylko abyś to spełnił. I to takie dziwne że JA nie jestem potulnym pieskiem co poleci posłusznie na każde zawołanie, bo według mnie ani wcale. Z tego co widzę to szybko wyciągnąłeś wnioski i to całkiem ciekawe więc niech tak będzie bo być może zostaną prawdą :D
 
Kacper, chyba z 5 sprawdzonych osób nie chciało wchodzić przez Bartka o czym dobrze wiesz, pogadałem, zapewniłem, że nie powtórzy się historia z synopy i pandosii bo obiecał że nie będzie nic odwalać, a ja mu uwierzyłem :> Mija 12h a Chodź tu obrażony. xXxShockWavexXx sam mnie zapewniałeś, że złapiesz go za mordę jak będzie potrzeba więc to zrób :)
 
Kacper, chyba z 5 sprawdzonych osób nie chciało wchodzić przez Bartka o czym dobrze wiesz, pogadałem, zapewniłem, że nie powtórzy się historia z synopy i pandosii bo obiecał że nie będzie nic odwalać, a ja mu uwierzyłem :> Mija 12h a Chodź tu obrażony. xXxShockWavexXx sam mnie zapewniałeś, że złapiesz go za mordę jak będzie potrzeba więc to zrób :)
No dobra ale wyszło jak wyszło szkoda sie szarpać nie ma potrzeby nie ma o co.. :) nie ma też błotem o co się obrzucać... tym bardziej na forum.
ja to mówię zachowajcie energię na grę :)
 

DeletedUser32016

Guest
Kacper, chyba z 5 sprawdzonych osób nie chciało wchodzić przez Bartka o czym dobrze wiesz, pogadałem, zapewniłem, że nie powtórzy się historia z synopy i pandosii bo obiecał że nie będzie nic odwalać, a ja mu uwierzyłem :> Mija 12h a Chodź tu obrażony. xXxShockWavexXx sam mnie zapewniałeś, że złapiesz go za mordę jak będzie potrzeba więc to zrób :)

Paweł skoro nic nie potrafię to po co miałbym z wami grać? Przeciez panuje u was przekonanie że tak naprawdę jestem słaby a ty samych sprawdzonych miałeś brać. Ja do was nic nie mam, serio. Nie powiedziałem na was złego słowa( w żartach tak xd) i nie zamierzam nic przeciwko wam robić tutaj chyba że świat potoczy się inaczej
 
Do góry