Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32016

Guest
A już myślałem że będzie pojednanie z Chodz tu a tu takie dymy
Ale co jednać? to devilek chce na siłe zrobić ze mnie złego mimo iż jego wersja nie trzyma się kupy. Raz gadka że słabiak że mnie a później starają się żebym z nimi jednak grał. Jakd la mnie to nie ma tu czego rozdmuchiwać. Każdy poszedł w swoją stronę i tyle. Ja swoje zdanie wyraziłem i Paweł mógł się spodziewać że go nie zmienię
Jedyny plusik że goldzik zostawiaja dla naszych haha, bo w rankingach ładnie idą w górę
Inwazja na m44 na handel
 
Ale co jednać? to devilek chce na siłe zrobić ze mnie złego mimo iż jego wersja nie trzyma się kupy. Raz gadka że słabiak że mnie a później starają się żebym z nimi jednak grał. Jakd la mnie to nie ma tu czego rozdmuchiwać. Każdy poszedł w swoją stronę i tyle. Ja swoje zdanie wyraziłem i Paweł mógł się spodziewać że go nie zmienię

Inwazja na m44 na handel
A ja nie mówię w kwestii devilka, pojednanie za między nami w jednym sojuszu miałem na myśli xD
 
Bartek odwrotnie, najpierw chciałem żebyś z nami grał, potem napisałem że przez godzinę nie byłeś w stanie wrzucić kolona na ognie, i to tylko w ramach odpowiedzi na to co pisałeś. Żeby zakończyć ten temat dodam, że prywatnie Cię lubię i twoje umiejętności lub ich brak na to nie wpływają, dlatego też wczoraj pisałem że i tak wyślę Ci zapkę :)

Poza tym to chyba nic nowego, że jak się zirytuje to wychodzą ze mnie toksyny :<
 

DeletedUser32016

Guest
Według mnie nie ma co na siłę zamykać wszystkich drzwi i lepiej żyć w przyjaźni, bo mimo wielu przekorności losu można otrzymać szansę. Bo jeśli to rzeczywiście prawda że chłopaki chcą mi dać naprawdę szansę mimo wielu zawirowań pomiędzy naszymi osobami to znaczy że potrafią wybaczać głupoty które rzeczywiście popełniłem bo wiem że odwalam jeśli ktoś jest na czerwono. Chłopaki mieli wyrobiona opinię na mój temat i być może dzięki wspólnie spędzonemu czasu z nimi zmienią zdanie. Nie mówię ze wszystko pięknie będzie ale taka wspólna gra to okazja do prawdziwej weryfikacji kim się jest. Mi na przykład mati dużo pomógł w zmianie zdania o nalesnikach i fajnie było by się przekonać czy to prawda
A ja nie mówię w kwestii devilka, pojednanie za między nami w jednym sojuszu miałem na myśli xD
a no toć chillera jest, memów własnej produkcji w przed premierze byle komu nie wysyłam xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32016

Guest
Nie wiem jak wy ale ja obchodzę Światowy Dzień Padaczki xd
 

DeletedUser32016

Guest
Moja obecność się chyba naleśnikowi udzieliła i zaczyna zdobywać tez forum :cool:
 
Do góry