Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jakieś nowe nowinki ktoś coś? :D bo nuda straszna jest :D
transfer roku wisi w powietrzu, piłkarz ucieka z zarażonego klubu do głównego pretendenta do mistrzostwa, z uwagi na "delikatny" charakter transferu nie mogę zdradzić szczegółów ale na dniach spodziewajcie się wpisu od naszego działu PR z ogłoszeniem dla prasy.
 
Młody talent ograny w topowych ligach, zdradzę tylko że o jego podpis zabiegały kluby z europejskiej czołówki ale postawił na zespół budowany z wizją, gdzie może liczyć na regularne występy w lidze jak i w pucharach.
 
Zabrakło paliwa :)

YAROD to kurtka i to podarta i tyle eliminować taki syf z tej gry i tyle :) jeszcze kilku w kolejce :)
Kurtka podarta to z ciebie jest,może opisz całą sytuację a nie rzucasz oszczerstwa .I jak przyjeliscie,z resztą zv,, taką,, elitą się nie rozmawia.S zdrugiej strony można było zrobić pojedynek jeden na jeden a nie 10 na 1,i to z was da kurtki
 
Kurtka podarta to z ciebie jest,może opisz całą sytuację a nie rzucasz oszczerstwa .I jak przyjeliscie,z resztą zv,, taką,, elitą się nie rozmawia.S zdrugiej strony można było zrobić pojedynek jeden na jeden a nie 10 na 1,i to z was da kurtki
Oj shocku grajku marny,chowasz się za sojem,a wzięliście z powrotem blackbean który wymyśliły to przejście.A słupów i u was nie brak.
 
Oj shocku grajku marny,chowasz się za sojem,a wzięliście z powrotem blackbean który wymyśliły to przejście.A słupów i u was nie brak.
Dostałeś ode mnie synchro na papę i rozłożyłeś ręce.. a nie było jakieś wybitne więc sklej.
Opisując cała sytuacje twoje ziomki płakały wyszły z soja 100 razy byliście proszeni o powrót poszliście do czerwonych .. i jesteście w trakcie rozbiorów taka sytuacja.
I jeszcze raz mówię taki syf to się eliminuje i wstyd że urzędnicy czy tam inni was wgl zabrali do soja bo ja osobiście bał bym się że tam też taki numer odstawicie :)

Ale wiadomo jaką renomę ma shedow to akurat dla niego standard zachowanie i norma swój do swojego ciągnie więc uszami rusz.....
 
Dostałeś ode mnie synchro na papę i rozłożyłeś ręce.. a nie było jakieś wybitne więc sklej.
Opisując cała sytuacje twoje ziomki płakały wyszły z soja 100 razy byliście proszeni o powrót poszliście do czerwonych .. i jesteście w trakcie rozbiorów taka sytuacja.
I jeszcze raz mówię taki syf to się eliminuje i wstyd że urzędnicy czy tam inni was wgl zabrali do soja bo ja osobiście bał bym się że tam też taki numer odstawicie :)

Ale wiadomo jaką renomę ma shedow to akurat dla niego standard zachowanie i norma swój do swojego ciągnie więc uszami rusz.....
Uważaj co piszesz, kilka światów już zaliczyłem, grałem z różnymi ludźmi i nawet z wrogami były super relacje,ale takiej patologii w grze tu nie widziałem . Więc sam sklej wiesz co i graj .nie pozdrawiam .
 
Do góry