Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

YAROD , każdy kto od nas odszedł podał powód - ty wyszedłeś bez słowa, kij wie czemu i po co. Doszedłeś do czerwonych, dostałeś klocka na niebieskiej wyspie - ok. Wsadziliśmy Ci też kilka innych, a tu się okazuje że wpuszczasz nowych kolegów na wyspy z nami więc się nie dziw, że jesteś bity i nie pruj się do Szoka. Zdrajców trzeba tępić i tyle, dobrze powiedział. Jak nie uciekniesz nigdzie palikiem to na dniach czeka cię reset.

Co do blackbeana to powiem tylko tyle, że jest to mój transfer i mój zawodnik i jeśli nie odwali strasznej lipy(jak np. przekazywanie wiosek czerwonym) to zawsze się za nim wstawię i będę go bronić, zawsze też zrobię wszystko co w mojej mocy żeby mógł wrócić jeśli tylko wykaże chęć do poprawy obecnej sytuacji, bo to musi iść od obu stron. Każdy czasem działa pod wpływem emocji ale ważniejsze jest to, żeby potrafił się uspokoić zamiast w to brnąć i poszukać jakiegoś kompromisu, co zrobił mój fasolek.

Pozdrawiam i życzę powodzenia z massówą do której dołączyłeś, może jak dobiorą kolejnych 50 osób na poziomie twoim i mamtemoc(XD) zaczniecie w końcu odbijać okupacje obstawiane przez 20-30 osób w szczytowych momentach :v
 
YAROD , każdy kto od nas odszedł podał powód - ty wyszedłeś bez słowa, kij wie czemu i po co. Doszedłeś do czerwonych, dostałeś klocka na niebieskiej wyspie - ok. Wsadziliśmy Ci też kilka innych, a tu się okazuje że wpuszczasz nowych kolegów na wyspy z nami więc się nie dziw, że jesteś bity i nie pruj się do Szoka. Zdrajców trzeba tępić i tyle, dobrze powiedział. Jak nie uciekniesz nigdzie palikiem to na dniach czeka cię reset.

Co do blackbeana to powiem tylko tyle, że jest to mój transfer i mój zawodnik i jeśli nie odwali strasznej lipy(jak np. przekazywanie wiosek czerwonym) to zawsze się za nim wstawię i będę go bronić, zawsze też zrobię wszystko co w mojej mocy żeby mógł wrócić jeśli tylko wykaże chęć do poprawy obecnej sytuacji, bo to musi iść od obu stron. Każdy czasem działa pod wpływem emocji ale ważniejsze jest to, żeby potrafił się uspokoić zamiast w to brnąć i poszukać jakiegoś kompromisu, co zrobił mój fasolek.

Pozdrawiam i życzę powodzenia z massówą do której dołączyłeś, może jak dobiorą kolejnych 50 osób na poziomie twoim i mamtemoc(XD) zaczniecie w końcu odbijać okupacje obstawiane przez 20-30 osób w szczytowych momentach :v
Po części masz rację,z tym podaniem powodów to lipa bo ja znam to z innej strony.Takze to że jestem zdrajca,nie prawda.Odeszlismy z powodu .1 kłótnie między wami, bałagan,i granie liderów pod siebie.To jest gra więc zdaję sobie sprawę że nie mam szans z wami to logiczne, Oddaję czerwonym wioski nie sądzę wy jesteście czerwoni ,ale spoko ,mam jeszcze asa w rękawie.A obrażać się nie pozwolę ani na forum ani na priv.I skończmy z tym ocenianiem poziomu bo wy macie nie lepszy,a znam lepszych graczy
 

DeletedUser23812

Guest
Prosiłbym o nieuciekanie kolonami za każdym razem jak lecimy :( nie ma gdzie pw tłuc przez wasze zachowanie... :(
 

DeletedUser29153

Guest
zrobią koalicję na cały świat i będą do jednego miasta ognie wstawiać żebyśmy ubijali
 

DeletedUser33547

Guest
Skończy się cwaniakowanie gdy zacznę jednak grac na serio i te 3/4 sojka co nie reaguje w nocnym na ataki wyparuje od tak, pozdrawiam
 
linuxx jak to wielki Polski filantrop, mędrzec i prorok mawiał, deb* będą przywalać się do wszystkiego, zaczynając od literówek i błędów słownych a kończąc na pokazywaniu jakim jest się to wykształconym, wykształcenie i swoje mądrości to ty możesz w podaniu o pracę pokazywać, tu nikomu nie zaimponujesz . #Testo
 

DeletedUser29153

Guest
Jedyne co cię tłumaczy, to niewątpliwie młody wiek, totalna ignorancja i prawdopodobne tzw bezstresowe wychowanie.
Poddaję się, chociaż intryguje mnie skąd u ciebie fascynacja stalinowskim ministerstwem.
szczerze nie ma najmniejszej fascynacji, młody wiek też średnio pasuje. ujmę to tak "a historii tego nicka i tak nie zrozumiesz" :3 pozdrawiam Ubek :)
 

DeletedUser33588

Guest
Prosiłbym o nieuciekanie kolonami za każdym razem jak lecimy :( nie ma gdzie pw tłuc przez wasze zachowanie... :(
Bić pw mogłeś na przykład na tych okupach, które nam wysyłałeś na priv, żebyśmy Wam pomogli. ;)
Chcieliście wiadomo co zrobić z Fredem, a tu role się odwracają. Szczekajcie dalej a podejdziemy tam większą ilością graczy, bo póki co to Chodź tu, Dan, Nanana i Ubek Was czyszczą i robią z Wami, co chcą.
 

DeletedUser29153

Guest
Bić pw mogłeś na przykład na tych okupach, które nam wysyłałeś na priv, żebyśmy Wam pomogli. ;)
Chcieliście wiadomo co zrobić z Fredem, a tu role się odwracają. Szczekajcie dalej a podejdziemy tam większą ilością graczy, bo póki co to Chodź tu, Dan, Nanana i Ubek Was czyszczą i robią z Wami, co chcą.
i milczuch, nie zapominajmy o milczuchu
 

DeletedUser33588

Guest
Na milczucha to się chłopaki na discordzie skarżyli, że ich męczy po nocach.
Tacy to są wojownicy z Genesis :p
 
Do góry