Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30582

Guest
linuxx jak to wielki Polski filantrop, mędrzec i prorok mawiał, deb* będą przywalać się do wszystkiego, zaczynając od literówek i błędów słownych a kończąc na pokazywaniu jakim jest się to wykształconym, wykształcenie i swoje mądrości to ty możesz w podaniu o pracę pokazywać, tu nikomu nie zaimponujesz . #Testo
Drogi nanana, nie trzeba być wykształconym żeby wiedzieć, że nie wypada żartować ze śmierci ponad 1400 osób.
 

DeletedUser30582

Guest
Podpowiem, bo pewnie będzie trwało to długo - satyra ośmiesza coś, jak można ośmieszać czyjąś śmierć?
Pewnie można, ale to tłukiem trzeba być.
 

DeletedUser30582

Guest
Chyba nie chcesz mi udowadniać, że to żałosne zdanie ma coś wspólnego z jakimkolwiek gatunkiem literackim, temu chłopcu do Horacego bardzo daleko.
Do czego to doszło, że oczywiste rzeczy trzeba tłumaczyć.
 

DeletedUser33588

Guest
Z tego co się orientuje,to i ,,wielcy,, też latają w nocy na dimale.
Ty masz czelność jeszcze tu coś pisać?
Poleciałeś z podkulonym ogonem do czerwonym, zostałeś szybko wyjaśniony i koniec historii.
Nie miałeś nawet tyle odwagi, żeby dać na forum wszystkie ruchome z naszych kolonów u Ciebie.
Zamilcz już, wyciągaj tego "asa" z rękawa i nie wypowiadaj się więcej, bo razem z MamTeMoc najwięcej krzyczałeś, a jak przyszło co do czego, to zostałeś ustawiony do pionu.
 
linuxx po pierwsze to bardzo się cieszę że nauczyłem cię czym jest satyra. Jako iż mam dobry dzień dalej pociągnę tą konwersacje, mimo iż uważasz wypowiedź ubka za prymitywną nie znaczy to iż nie jest to w pewnym sensie forma literacka w tym wypadku satyra. Ja czytając Olgę Tokarczuk nie tylko ubolewam nad wypisywaniem kłamstw związanych z jej brakiem wiedzy historycznej ale widząc też formę jej pisania odczuwam jak bym czytał pracę 13 latka w podstawówce mimo to dostała literacką nagrodę nobla. Jak widzisz świat może zaskakiwać.
 
Do góry