Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30582

Guest
linuxx po pierwsze to bardzo się cieszę że nauczyłem cię czym jest satyra. Jako iż mam dobry dzień dalej pociągnę tą konwersacje, mimo iż uważasz wypowiedź ubka za prymitywną nie znaczy to iż nie jest to w pewnym sensie forma literacka w tym wypadku satyra. Ja czytając Olgę Tokarczuk nie tylko ubolewam nad wypisywaniem kłamstw związanych z jej brakiem wiedzy historycznej ale widząc też formę jej pisania odczuwam jak bym czytał pracę 13 latka w podstawówce mimo to dostała literacką nagrodę nobla. Jak widzisz świat może zaskakiwać.
I jak czytałeś tę Tokarczuk, to nie zauważyłeś, że jest coś takiego jak interpunkcja?
Rozumiem, że według ciebie, skoro Tokarczuk dostała Nobla, to ten ubek też ma szansę?
W sumie, możesz mieć rację, może nie bez kozery podpisuje się w ten właśnie sposób.
Trochę dziwne, że czytasz Tokarczuk, jej grafomania jest powszechnie znana, a ty jesteś przecież wybitnym literaturoznawcą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ty masz czelność jeszcze tu coś pisać?
Poleciałeś z podkulonym ogonem do czerwonym, zostałeś szybko wyjaśniony i koniec historii.
Nie miałeś nawet tyle odwagi, żeby dać na forum wszystkie ruchome z naszych kolonów u Ciebie.
Zamilcz już, wyciągaj tego "asa" z rękawa i nie wypowiadaj się więcej, bo razem z MamTeMoc najwięcej krzyczałeś, a jak przyszło co do czego, to zostałeś ustawiony do pionu.
Słuchaj gościu niemalinowy, forum jest dla wszystkich graczy,podkulony ogonek to masz ty grajku marny latający w 10 na jednego.Zaczynasz znowu się lansować na forum co to nie ty?Boli cię bo ci cis nie pyklo?To forum służy do czego innego niż płakania,a pisałem że latają w nocy bo to prawda jeden taki supry grajek że poleciał pi 2 w nocy, więc ogarnij jęzor i się odczep a jak nie to pograj w węża.
 

DeletedUser33588

Guest
1v1 moglibyśmy zagrać, ale chciałeś kolegów z Urzędników na wyspy powpuszczać. :p
I nie, mi pykło wszystko, czego nie można natomiast powiedzieć o Tobie. :)
 

DeletedUser33547

Guest
Nie zrozumiałes moich zarzutów. Walenie kolona na synchro a fejki w nocnym to całkowicie inna sprawa.
 
Ty masz czelność jeszcze tu coś pisać?
Poleciałeś z podkulonym ogonem do czerwonym, zostałeś szybko wyjaśniony i koniec historii.
Nie miałeś nawet tyle odwagi, żeby dać na forum wszystkie ruchome z naszych kolonów u Ciebie.
Zamilcz już, wyciągaj tego "asa" z rękawa i nie wypowiadaj się więcej, bo razem z MamTeMoc najwięcej krzyczałeś, a jak przyszło co do czego, to zostałeś ustawiony do pionu.
Jeszcze ci napiszę tak na koniec ,że nie wstawiałem wszystkich raportów bo mam pracę , swoje życie,i nie było sensu wszystkich wstawiać ,ale kilka kolonow ubilem ale pewnie niektórzy geniusze nie pochwalili się tym.A co do sojuszu urzędnicy to niektórzy nawet nazwali wioski od mojego nicka.I nawet u ciebie w sojuszu są gracze którzy mi źle nie życzyli więc nie wypowiadaj siy w negatywny sposób na mój temat.A odszedłem dlatego że tskiegoy bajzlu na forum sojuszowym nie widziałem.A dziwi mnie to bo jesteście zgraną ekipą i dobrymi graczami.!?
 

DeletedUser33588

Guest
Bo nikt Ci źle nie życzył, ja sam Ci pogratulowałem na priv. :)
Powiem Ci tak w sekrecie, że jak wyszliście z sojuszu, to ten "bajzel z forum" magicznie zniknął.
Ludzie przestali się kłócić na forum, nikt już nie krzyczał, że czegoś brakuje.
Także same plusy, nieprawdaż?
 
Bo nikt Ci źle nie życzył, ja sam Ci pogratulowałem na priv. :)
Powiem Ci tak w sekrecie, że jak wyszliście z sojuszu, to ten "bajzel z forum" magicznie zniknął.
Ludzie przestali się kłócić na forum, nikt już nie krzyczał, że czegoś brakuje.
Także same plusy, nieprawdaż?
Ojej a ty swoje,ja siy na forum praktycznie nie udzielałem.Ale ok skoro tak twierdzisz,tyłko że sprzeczki były między tymi ci zostali.A po za tym może skończmy już z tą mowa dygresji i po prostu grajmy.A na forum traktujmy się z szacunkiem.
 

DeletedUser27766

Guest
Co sie z ta gra stało ze na start mury zbudowane / Witam stare mordki :D
 

DeletedUser33547

Guest
Co tam dziewczyny? Te genesis to fajny sojusz jest ogólnie, przez półtora h nie ogarnęli że okupka się skończyła i nowe ataki dochodziły.Przepływ infomacji na najwyższym poziomie
 
Do góry