Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie pamiętam już czy my, czy Wy
Kwestią czasu było to, zanim ktoś ich użyje
Poza tym, nawet jeśli to byliśmy my, to wtedy walczyliśmy z Wami, koalicją urzędników ssw oraz Genesis i Secie xd
Potem dopiero genesis zaczęło się odbijać od wszystkich, aż w końcu wylądowali w "koalicji" z Krukorem na nas xD
 

DeletedUser28924

Guest
wystarczy wyłączyć morale na okupacji i nie będzie problemu nie powiem Messyna za brak aktywnych morali ma umnie plusa
 

DeletedUser23685

Guest
Jeden z drugim jak nie chcecie morali to najpierw zmieńmy schemat tej gry, bo to co widzę na tym świecie to jest żenada, 90% jednostek tu grających jest po prostu żałosna, koło wzajemnej adoracji gdzie jest pakt na pakcie to jak tak zwana opozycja ma sie przeciwstawić masie? Myślcie logicznie, na co komu gra w której nie ma ryzyka straty, bo 70% mocy świata jest ze sobą w pakcie i synchra i jakiekolwiek akcje tracą totalnie na znaczeniu w obliczu tego

Dlatego jak kiedyś byłem przeciw tak dzisiaj jestem za moralami
 

DeletedUser29153

Guest
Jeden z drugim jak nie chcecie morali to najpierw zmieńmy schemat tej gry, bo to co widzę na tym świecie to jest żenada, 90% jednostek tu grających jest po prostu żałosna, koło wzajemnej adoracji gdzie jest pakt na pakcie to jak tak zwana opozycja ma sie przeciwstawić masie? Myślcie logicznie, na co komu gra w której nie ma ryzyka straty, bo 70% mocy świata jest ze sobą w pakcie i synchra i jakiekolwiek akcje tracą totalnie na znaczeniu w obliczu tego

Dlatego jak kiedyś byłem przeciw tak dzisiaj jestem za moralami
Ty grasz z coskiem wiec nie mozesz sie wypowiadać
 

DeletedUser27766

Guest
czekam na ta legendarna trupe fantomu , wbilem po 2 latach przerwy i no licha jest pany no xD
 
Do góry