Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser17617

Guest
lepiej tłukiem niż słupem

Mylisz sie czlowieku, ale nic dziwnego, tego typu wypowiedz nie mogla wyjsc z ust posiadacza nabyt rozwinietego systemu centralnego.
O wiele lepiej byc slupem niz tlukiem. Coz znaczy brak aktywnosci w jakiejs giereczce w porownaniu z byciem tlukiem jak cie okreslila.
Z czym kazdy rozgarniety czlowiek sie zgodzi. Naigrywanie sie z czyjejs smierci i stosowanie tego typu prostackich prownan swiadczy o zenujaco niskim poziomie osoby, ktora to robi.

linuxx jak to wielki Polski filantrop, mędrzec i prorok mawiał, deb* będą przywalać się do wszystkiego, zaczynając od literówek i błędów słownych a kończąc na pokazywaniu jakim jest się to wykształconym, wykształcenie i swoje mądrości to ty możesz w podaniu o pracę pokazywać, tu nikomu nie zaimponujesz . #Testo

Filantrop moglby rzucic ci troche grosza na przyspieszony kurs analizy tekstu, uwolniloby nas to od zbednych frazesow bez pokrycia.

linuxx Nie trzeba być wykształconym by wiedzieć co to satyra.

Ok kiedy prostacki brak wyczucia i smaku zaliczamy do satyry? Jakies przewartosciowanie nastapilo?

linuxx po pierwsze to bardzo się cieszę że nauczyłem cię czym jest satyra. Jako iż mam dobry dzień dalej pociągnę tą konwersacje, mimo iż uważasz wypowiedź ubka za prymitywną nie znaczy to iż nie jest to w pewnym sensie forma literacka w tym wypadku satyra. Ja czytając Olgę Tokarczuk nie tylko ubolewam nad wypisywaniem kłamstw związanych z jej brakiem wiedzy historycznej ale widząc też formę jej pisania odczuwam jak bym czytał pracę 13 latka w podstawówce mimo to dostała literacką nagrodę nobla. Jak widzisz świat może zaskakiwać.

A co czujesz po zalatwieniu dosc prostej w istocie potrzeby fizjologicznej i spojrzeniu na skrawek papieru toaletowego trzymanego w dloni. to tez w gruncie rzeczy forma literacka?
 

DeletedUser27766

Guest
forum ogolne juz wygralismy, swiat to kwestia czasu myslcie ze tą masówa macie przewage ;) bylo widac jak przez cala noc na naszej niebieskiej wyspie nazbieraliscie 20k defa hehe
 
Tez nie możecie wpisać miasta do planera ?
pokazuje, mi że mam 3 ataki, ale ich nie widać , jak by ich tam nie było nigdy
 
Do góry