Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser33561

Guest
no co TY, wszystko na kwarantannie w internetach siedzi,
za niedługo coś gdzieś w sieci nie wytrzyma i (na domiar dobrego) zostaniemy bez neta
dzwoni.gif
 
Ludziom na grepo zjadło mózgi...nie będę podawał nicków...ale zbijam mu kolona a on już pisze ...odpisuje mu ...po czym pisze żebym nie zaśmiecał mu skrzynki i blokuje mnie....ha,ha,ha
A już obiecałem sobie że nie wrócę ale kwarantanna robi swoje
 

DeletedUser32037

Guest
Słabi przeciwnicy to i z wojskiem nie ma co robić, kolonów nie wbijają, okupek nie odbijają :/
 

DeletedUser27766

Guest
"sami sobie winni" ze musza sie złomowac bo do przeciwnika nawet podjazdu nie maja - nazwa adekwatna do waszego poziomu
 

DeletedUser32037

Guest
A wy to czasem nie potrzebujecie kolejnego moralowca bo jak coś to jestem chętny :)
 

DeletedUser27766

Guest
A wy to czasem nie potrzebujecie kolejnego moralowca bo jak coś to jestem chętny :)
swiat moralowy to sie wykorzystuje system gry, mitow jest aktualnie od groma aczykolwiek wy o tym pojecia nie macie bo jedynym zastosowaniem jest szybsze przenoszenie złomu
 
A wy to czasem nie potrzebujecie kolejnego moralowca bo jak coś to jestem chętny :)
To taki pocisk w Waszego sojusznika, ale z tego co wiem, to ładne relacje tam macie między sobą xD
Oni cisną beczkę z Was, Wy siedzicie cicho, żeby oklepu od Nich nie zgarnąć i żebyście się mogli w spokoju złomować, obie strony zadowolone :p
 
Do góry