Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Czasem może i tak, ale Wasza gra na froncie, a przynajmniej zdecydowanej większości, się na tych murkach/stałkach biremowych opiera
wcale nie jest tak że error trelemorele mają w każdym mieście frontowym po paczce birem (co to nie są "stałki"?)

//z resztą, jak same moralowce pakujecie to się nie dziwcie że wolimy bunkrować a nie odbijać na moralach
 
Ostatnia edycja:
wcale nie jest tak że error trelemorele mają w każdym mieście frontowym po paczce birem (co to nie są "stałki"?)

//z resztą, jak same moralowce pakujecie to się nie dziwcie że wolimy bunkrować a nie odbijać na moralach
Same moralowce?
Ostatnio pokazaliście klasę jak odbijaliście kloca, chociażby tego mojego u twardego
Ataki od całej koalicji, niemoralowy klocek i klapa, nie pykło odbijanie mitem, ogniami.
Bez ładu i składu xd
I tak jest w 90% przypadków, więc skończ klepać głupoty o tych moralowcach.
Jeszcze, o ironio, sami z Nich korzystacie xD
I jest zasadnicza różnica między paczką birem a czymś takim(pierwsze lepsze zdjęcie, mogę więcej wrzucić):
1595186051560.png
 
według statystyk z grepodata z dzisiaj,
sztuki 18 podbojów, tylko 2 u "czerwonych"
morelki sztuk 6 podbojów 4 u "czerwonych"

//a jaka okupacja u tward'ego to ja nie wiem, najwidoczniej nie leciałem
 
wcale nie jest tak że error trelemorele mają w każdym mieście frontowym po paczce birem (co to nie są "stałki"?)

//z resztą, jak same moralowce pakujecie to się nie dziwcie że wolimy bunkrować a nie odbijać na moralach

"słoneczko" pokaż mi te miasta gdzie tak mam :D

ostatnio coś birem mi brakuje na obstawianie kolonów u was może na tych moich "stałkach" stoją :D
 
"słoneczko" pokaż mi te miasta gdzie tak mam :D

ostatnio coś birem mi brakuje na obstawianie kolonów u was może na tych moich "stałkach" stoją :D
[island]165598[/island]

Ale to trochę hipokryzja dżejms, bo u Was też lecą złomy na potęgę, w dodatku kilka równocześnie
kilku? a może po prostu ktoś miał dobra okupkę :D

//ja do złomu nic nie mam, taka strategia to staramy się dostosować, niestety jak już wcześniej ty lub ktoś od was pisał wasze zgranie co do tej strategii daje wam przewagę
 
Do góry