Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

nie wiem turysto gdzie ty tam grasz niegrasz slupisz nie slupisz nvm
zlomowanie to sobie wprowadziło SSW od praktycznie początku servera,my zaczelismy stosowac dopiero gdy przeciwnicy massowo szare,urlopy itd zaczeli robic,bo te wioski a raczej wyspy gdzie znajduja sie te wiochy tak czy siak trzeba "zaludnić" poki walka byla w miare wyrownanna kto tam myslal o zlomie
dwa wioski trzeba bylo przerobic,po co komu ognie lecące po pare godzin do przeciwnika tylko poto zeby sobie wrocic.... ja wiem ze ty jak juz raz postanowiles klepac oggnie w wiosce A to juz do konca servera bedziesz klepal ognie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27580

Guest
Tzn to było tak, że jak ssw złomowało a my nie to i tak byliśmy top 1. Teraz gdy ktoś u nas dostaje złom to w 99% przypadkach wychodzi z sojuszu więc PW do rankingu i tak się nie liczą. Myślę że jesteśmy top 1 wojownikami dlatego, że zdobywamy codziennie najwięcej PW zarówno za obronę jak i atak co można codziennie zaobserwować na grepolife.

A no i tak jak Milczuch napisał, dopóki było kogo bić to nie mieliśmy wojska żeby je o siebie rozbijać(kto grał u nas od początku wie, jakie płacze były o defa i jakie ciśnienie robiliśmy na początku na budowę ogni). Prawda jest taka, że Kacper podczas złomowania stawia większy opór niż obecni czerwoni więc zabawa też jest lepsza z takiego rozbijania.
 

DeletedUser33065

Guest
Furny co rycerza moralności zgrywa xD
Ewidentnie
Po prostu smieszne sa obie strony xd
Nie wiedzialem ze ssw zaczelo zlom bo gram tu od jakiegos miesiaca
Ale nie mowie ze lepsi nie jestescie, przynajmniej jak gralem z wami to wiekszosc na fejki reagowala w przeciwienstwie do pomaranczy przynajmniej wiekszosci, bo z nimi sie tylko bijemy w sumie poki co
 
Dobra, wróciłem.
To tak odnosząc się do tych kilku postów, złomy nawet jak były, to zdecydowana większość była przeprowadzona poza sojem, czyli żadne pw nie wpadały "na konto" D3S, więc argument z czapy.
Jedynie ja byłem w sojku podczas swojego złomu, więc nawet jak doliczysz wszystkie pw, jakie zdobyłem tego dnia(nie wszystkie były ze złomu, ale no niech będzie xd) to mamy przewagę ponad 20 milionów nad Urzędnikami, którzy są na drugim miejscu.

Zresztą, jaracie się tymi rankingami, jakby to był jakiś wyznacznik umiejętności xd
Faktem jest, że koalicja dziennie traci od groma wiosek, czy to zwykłymi, czy moralowymi kolonami :D
 
Dobra, wróciłem.
To tak odnosząc się do tych kilku postów, złomy nawet jak były, to zdecydowana większość była przeprowadzona poza sojem, czyli żadne pw nie wpadały "na konto" D3S, więc argument z czapy.
Jedynie ja byłem w sojku podczas swojego złomu, więc nawet jak doliczysz wszystkie pw, jakie zdobyłem tego dnia(nie wszystkie były ze złomu, ale no niech będzie xd) to mamy przewagę ponad 20 milionów nad Urzędnikami, którzy są na drugim miejscu.

Zresztą, jaracie się tymi rankingami, jakby to był jakiś wyznacznik umiejętności xd
Faktem jest, że koalicja dziennie traci od groma wiosek, czy to zwykłymi, czy moralowymi kolonami :D
Niestety przyznam kacperkowi rację , złomowanie to nie jest zła rzecz,z resztą ta gra polega nie na wojnę na słowa na FO, tylko na czym innym:)
 
Ale ja nigdzie nie napisałem, że złomowanie nie jest złe.
Jest, jak najbardziej, ale póki nie jest to "zabronione" to znajdą się tacy, którzy będą to robić.
Tutaj zapoczątkował to nieistniejący już sojusz i tak poszło w świat
 
Do góry