Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jak ja tu lubię wchodzić :D

Zawsze można się pośmiać , poczytać jak to każdy z byle powodu obrzuci kogoś mięsem. Czasem ktoś pojęczy o morale, tu o złomowanko czy też o cudowne złote strzały pod względem strategii.

Punkt widzenia i wysokość oceny jest jak zwykle zależny od punktu siedzenia bo ja za to jestem coraz częściej świadkiem takich wyczynów....

cats.jpg

Także jak do tej pory sądziłam, że pod względem złomowania przoduje D3S kontynuując tradycję która zapoczątkowali w 2gim miesiącu serwera tak teraz niestety obstawiam ku ich "radości" muszą oddać ten zaszczytny tytuł Pomarańczkom . Dawno nie widziałam tak błyskotliwego, 3 dniowego złomowanka (nie wnikam czym opłaconego):

Screenshot_7.png

ale jak już każdy wie, na tym serwerze większym zaszczytem jest bycie na dole rankingu niż na jego wyżynach ...

Także cieszcie się, że cotygodniowe a nie co dwudniowe jak w powyższym przypadku

Na złego grajka wysłał, pewnie miało lecieć na kogoś od nas w ramach cotygodniowych złomowań:D


Pozdrawiam w tą cudowną niedzielę :D :cool:
 

DeletedUser32037

Guest
Mówili że każdy się złomował a tak jawnie to chyba my zaczęliśmy z czego wiadomo kto został królową złomu XDD
 
Weronikę to każdy złomuje co świat a to taki słup że szkoda strzępić jape :D o 12 po południu wbijasz jak do siebie w każde miasto :D
Jak ja tu lubię wchodzić :D

Zawsze można się pośmiać , poczytać jak to każdy z byle powodu obrzuci kogoś mięsem. Czasem ktoś pojęczy o morale, tu o złomowanko czy też o cudowne złote strzały pod względem strategii.


Punkt widzenia i wysokość oceny jest jak zwykle zależny od punktu siedzenia bo ja za to jestem coraz częściej świadkiem takich wyczynów....

View attachment 10078

Także jak do tej pory sądziłam, że pod względem złomowania przoduje D3S kontynuując tradycję która zapoczątkowali w 2gim miesiącu serwera tak teraz niestety obstawiam ku ich "radości" muszą oddać ten zaszczytny tytuł Pomarańczkom . Dawno nie widziałam tak błyskotliwego, 3 dniowego złomowanka (nie wnikam czym opłaconego):

View attachment 10079

ale jak już każdy wie, na tym serwerze większym zaszczytem jest bycie na dole rankingu niż na jego wyżynach ...

Także cieszcie się, że cotygodniowe a nie co dwudniowe jak w powyższym przypadku




Pozdrawiam w tą cudowną niedzielę :D :cool:
co się czepiasz złomiarzy ?
na pewnym świecie też wytykali pewnych złomiarzy i na samą dominację ci złomiarze zostali sami całe 50 60 graczy musiało walczyć dosłownie z całym serverem jedyny pakt jaki mieli ci złomiarze topaktowicz go na siłę rozwiązał i połaczył się z czerwonymi zrobili mega mocny sojusz na papierze byli pierwsi w dominacji :0 a ci złomiarze 60 graczy walczyło przeciw ok 300 400 graczy trochę słabo... i wiesz co ?? Ci złomiarze mieli więcej deffa niż ich cała koalicja.
ci złomiarze mieli więcej ogni niż ich cała koalicja.
Ci złomiarze ugrali tą dominację, i wiesz co ???? tu prawdopodobnie jest podobnie ??
Ci złomiarze z sojuszu 60 osobowego w którym jest 59 osób w tym 11-15 na urlopach dalej potrafią zbierać więcej deffa niż cała wasza koalicja dalej potrafią zbierać więcej ogni niż wasza koalicja i ci złomiarze ostatnio mitem wam zamiotło jakąś tam okupację ??? |
Masz rację bądź dumna z tego że zamykasz tabelę bądź dumna że 30 osób szarpię się z całym serverem a wy nie dajecie rady :D
Miłego wieczoru :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27356

Guest
Weronikę to każdy złomuje co świat a to taki słup że szkoda strzępić jape :D o 12 po południu wbijasz jak do siebie w każde miasto :D

co się czepiasz złomiarzy ?
na pewnym świecie też wytykali pewnych złomiarzy i na samą dominację ci złomiarze zostali sami całe 50 60 graczy musiało walczyć dosłownie z całym serverem jedyny pakt jaki mieli ci złomiarze topaktowicz go na siłę rozwiązał i połaczył się z czerwonymi zrobili mega mocny sojusz na papierze byli pierwsi w dominacji :0 a ci złomiarze 60 graczy walczyło przeciw ok 300 400 graczy trochę słabo... i wiesz co ?? Ci złomiarze mieli więcej deffa niż ich cała koalicja.
ci złomiarze mieli więcej ogni niż ich cała koalicja.
Ci złomiarze ugrali tą dominację, i wiesz co ???? tu prawdopodobnie jest podobnie ??
Ci złomiarze z sojuszu 60 osobowego w którym jest 59 osób w tym 11-15 na urlopach dalej potrafią zbierać więcej deffa niż cała wasza koalicja dalej potrafią zbierać więcej ogni niż wasza koalicja i ci złomiarze ostatnio mitem wam zamiotło jakąś tam okupację ??? |
Masz rację bądź dumna z tego że zamykasz tabelę bądź dumna że 30 osób szarpię się z całym serverem a wy nie dajecie rady :D
Miłego wieczoru :D
uhuhu.. tacy ci złómiarze wspaniali, ze az chce sie złomowac..o_O
 
Weronikę to każdy złomuje co świat a to taki słup że szkoda strzępić jape :D o 12 po południu wbijasz jak do siebie w każde miasto :D

co się czepiasz złomiarzy ?
na pewnym świecie też wytykali pewnych złomiarzy i na samą dominację ci złomiarze zostali sami całe 50 60 graczy musiało walczyć dosłownie z całym serverem jedyny pakt jaki mieli ci złomiarze topaktowicz go na siłę rozwiązał i połaczył się z czerwonymi zrobili mega mocny sojusz na papierze byli pierwsi w dominacji :0 a ci złomiarze 60 graczy walczyło przeciw ok 300 400 graczy trochę słabo... i wiesz co ?? Ci złomiarze mieli więcej deffa niż ich cała koalicja.
ci złomiarze mieli więcej ogni niż ich cała koalicja.
Ci złomiarze ugrali tą dominację, i wiesz co ???? tu prawdopodobnie jest podobnie ??
Ci złomiarze z sojuszu 60 osobowego w którym jest 59 osób w tym 11-15 na urlopach dalej potrafią zbierać więcej deffa niż cała wasza koalicja dalej potrafią zbierać więcej ogni niż wasza koalicja i ci złomiarze ostatnio mitem wam zamiotło jakąś tam okupację ??? |
Masz rację bądź dumna z tego że zamykasz tabelę bądź dumna że 30 osób szarpię się z całym serverem a wy nie dajecie rady :D
Miłego wieczoru :D



A czy cos oprócz tego,ze grales tylko na dwoch swiatach na ktorych gralam sprawia,ze choc w najmniejszym stopniu mnie znasz? Wątpię :) Ale praw swoje morały troche z ... nikąd. A i to,ze cala koalicja powołana przeciwko Wam nic nie robi i woli sie zlomować zamiast grac jak przystało nie oznacza,ze My sie do nich wliczamy. Wiec grzecznie poprosze bys odbil do innego brzegu.

Pozdrawiam :)
 
Skąd pewność że grałem tylko na dwóch ?
nie wiem co tam robicie ale to jest po prostu żałosne żeby zawiązywać pakty na 30 40 osobowy sojusz...
Morały nie znikąd a poparte faktami.
Pozdrawiam
 
To faktycznie duzo wiesz ... wiecej ode mnie , to przerażające ale mniejsza z tym. Bo widze, ze ja jedno Ty swoje :) Mówię,ze walczymy z koalicją a Ty swoje , hahahah. Żyj sobie w swojej bajce jak Ci tam dobrze :)
 
To faktycznie duzo wiesz ... wiecej ode mnie , to przerażające ale mniejsza z tym. Bo widze, ze ja jedno Ty swoje :) Mówię,ze walczymy z koalicją a Ty swoje , hahahah. Żyj sobie w swojej bajce jak Ci tam dobrze :)
Póki co to bajeczki ty tam opowiadasz i to takie na ostro. Marudzisz że złom jest że było złomowanie w koalicji itp.
A sama miałaś cykliczne bicie co w mojej ocenie było marnowanie woja na ciebie.
I co świat robisz to samo. Na początku dziarsko się tam trzymaliście wszyscy przed podziałem twojego sojuszu nad którym nie potrafiłaś zapanować.
Więc tam cichutko proszę :p

Ma ktoś kamień?
gdzie ten kamień mistrzu<3?
 
Ostatnia edycja:
Przecież ta koalicja istnieje od początku serwera praktycznie( z drobnymi przerwami xd)
Od razu zawiązał się pakt urzędnicy+ssw(top 1 i top2 plus ich człony)
Potem dochodziły i odchodziły jakieś mniejsze sojusze, które jedyne co miały robić, to słać deffa dla urzędnikow xd
W międzyczasie urzędnicy i ssw wchlaniali jakieś cenzury czy inne sojusze, które nie radziły sobie z masówka xd
 
Do góry