Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

dokładnie, a jak tam latawce? hopki gotowe na powtórkę



co powiesz kiedy miałeś eryki i latał FEJK(5 eryk) co 20-30 min po 4 ataki?



no to wpadaj, nie wiem gdzie ty murki widziałaś? *robi więcej... był ostatnim bunkrem jaki miałem,

biremy stoją, o co mam się budzić rano z kolonem w mieście, akurat error tak robi z deffem (tu akurat mam raport bo rzadko latam :D)
View attachment 10120

//no może gdzieś murki sporadycznie stoją bo latałaś po deffowych miastach i nie chciało mi się cofać

*Erynie podwoiło to latałem je rozbijać :D
*Mur postawiłem bo wasz kolega augusto gradował cały dzień w godzinach 11-00 a sam ma murek w mieście i szczeka :)
 

DeletedUser29153

Guest
Kosze wszystko co się nawinie. A tak serio to nie atakuje tylko uważam że biremki w miastach to nie powód do wstydu a jakas taktyka obronna xd
 
A ja muszę się też poskarżyć ,ten pawelmakaca rzuca o4 rano czary na moją wioskę, łańcuchy czy jakoś tam:)
 
No tu akurat to error cię na łeb porobił, szybko murek podniósł jak poleciał atak a deff pewnie z bliska i darmowe PW wpadły xd
co gdzie jak? procki lecą 5min, skąd tego deffa w 5 podrzucił? stało całą noc bo się boi o miasto pewnie :D (oczywiście free pw nie to że boi :DDDDDDDDDDD)


bo psuje to zdrową rywalizację :)

nigdy nie byłam i nie będę zwolennikiem obstawiania jakiegokolwiek- taki mój urok- lubię ten dreszczyk emocji nad ranem- działa lepiej niż kawa :D
no jak sama na noc wstawiałaś po paczce birem, a ja po prostu nie cofam bo jestem roz.... na kilku morzach to nie będę latał birkami po 4-5h codziennie :D
Spoko teraz będą już latać tylko nasze :)
no widzisz, bo wam zabrali zabawkę
/chyba że chodzi ci o to że trelka będzie tylko od swoich przejmować miasta, tak to beka :D
 
Wstawiłem bo cały dzień mnie gradował wasz kolega to co by miał następnego dnia więcej zabawy dostał deffika :)
A ty akurat wszedłeś podczas stawiania go :D

1597946807081.png
 
Do góry