Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

według was ataki co 3-5h to fejki... ale już latanie co 5 minut fejkami nie jest ;)

nie chodzi o ilości a o częstotliwość- ale widać dla niektórych czytanie ze zrozumieniem jest nieco zbyt skomplikowane :)
Screenshot_2020-08-20 Grepolis (6) - 54 1 4(2).pngScreenshot_2020-08-20 Grepolis (6) - 54 1 4(1).pngScreenshot_2020-08-20 Grepolis (6) - 54 1 4.png

3 różne miasta?
+ czas wejścia, nie znamy czasu wysłania,
powiedział bym żebyś przedstawiła nowe screeny, ale ziutek teraz pisał że lata nonstop bo ludzie się na forum skarżą
//
tutaj masz drugi atak na to samo miasto, odstęp między atakami 28min

Screenshot_2020-08-20 Grepolis (6) - 54 1 4(3).png
 
ah.. czyli atakowanie różnych miast co 5 minut to już fejki nie są? :)

patrz tutaj mamy odstęp 2:06 to już fejki czy nie fejki? :)
View attachment 10133
widzę że nie rozumiesz, rzucałaś się że lata co 30min, zaczęłaś latać po innych, inni zaczęli się rzucać że fejkujesz wszystkich, to dostajesz feedback możemy się tak bawić yolo,
+ wy się rzucanie do kogoś za kogoś innego więc się nie dziwcie że dostajecie taką samą odpowiedź
 
ależ proszę cię bardzo ja mogę się bawić ;D

już jeden na tym świecie był z urzędników co chciał się tak bawić.. upsik z tego co wiem po 2 dniu wrzucił szare ;D

ps. gdyby to było co 30 minut nie byłoby problemu.. ale widzę że nadal nie rozumiesz :)
 
ależ proszę cię bardzo ja mogę się bawić ;D

już jeden na tym świecie był z urzędników co chciał się tak bawić.. upsik z tego co wiem po 2 dniu wrzucił szare ;D

ps. gdyby to było co 30 minut nie byłoby problemu.. ale widzę że nadal nie rozumiesz :)
od 18 fejkujesz ludzi, proszę bardzo pokaż mi rapki z przed tego czasu kiedy leciał na ciebie co 2min
 
Do góry