Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser33478

Guest
Autograf dam oczywiście, a to słynny mem z Emporionu jest, bodajże gerczix go zrobił xD
Kończyliśmy grę i szaraczki strzeliłem :oops:
 
Widzisz, wygraliście to fakt, umieć przegrać też sztuka , ale przegrać i walić szare ,hmm cóż dla mnie to słabe.Czyli jak w sojku idzie dobrze to jazda chwała i takie tam.Ale jak nie pyka to uciekam.Ja natomiast wiem że nie jestem dobrym graczem gdyż krótko gram , dopiero niespełna trzy lata ale nikt nie powie ani nie napisze że uciekam jak nie idzie , zawsze do końca,, mojego lub jej,, No i Kacperku grzeczniej nie potrafię tego ująć nie pisz że dragoni to w całości padaka bo jest tam kilku wartościowych graczy i znających się na rzeczy.Pozdrawiam.
 
Ja "gram" w grepo na papierze 10 lat, realnie to bez przerwy juz ponad 2 lata(nie liczę urlopów, pewnie wykorzystałem z 3-4 miesiace urlopu przez ten czas) aczkolwiek 80% z tego to bobienie, a nie porządna gra xD.
I powiem Wam jedno to o wiele za dużo, w tą giereczke trzeba grać jeden serwer, a potem z pół roku/rok przerwy i dopiero następny xD
 
Widzisz, wygraliście to fakt, umieć przegrać też sztuka , ale przegrać i walić szare ,hmm cóż dla mnie to słabe.Czyli jak w sojku idzie dobrze to jazda chwała i takie tam.Ale jak nie pyka to uciekam.Ja natomiast wiem że nie jestem dobrym graczem gdyż krótko gram , dopiero niespełna trzy lata ale nikt nie powie ani nie napisze że uciekam jak nie idzie , zawsze do końca,, mojego lub jej,, No i Kacperku grzeczniej nie potrafię tego ująć nie pisz że dragoni to w całości padaka bo jest tam kilku wartościowych graczy i znających się na rzeczy.Pozdrawiam.
Jak mam nie pisać "mierni" skoro Wasza topka będąca tak pewna siebie wypuszcza szaraki?
Rafik wielki lider co jako jeden z pierwszych się wyszarzyl
Dla mnie sami wbiliście sobie gwóźdź do trumny, mogliście jeszcze walczyć o te cuda a tymi posunięciami nie wiem co chcieliście osiągnąć
 
Do góry