Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Widzisz, wygraliście to fakt, umieć przegrać też sztuka , ale przegrać i walić szare ,hmm cóż dla mnie to słabe.Czyli jak w sojku idzie dobrze to jazda chwała i takie tam.Ale jak nie pyka to uciekam.Ja natomiast wiem że nie jestem dobrym graczem gdyż krótko gram , dopiero niespełna trzy lata ale nikt nie powie ani nie napisze że uciekam jak nie idzie , zawsze do końca,, mojego lub jej,, No i Kacperku grzeczniej nie potrafię tego ująć nie pisz że dragoni to w całości padaka bo jest tam kilku wartościowych graczy i znających się na rzeczy.Pozdrawiam.

Ziomek to wracaj z tego urlopu, bo nie ma mam przed kim klocków klinować na m43 :D
 
Nie możecie złapać weny? Niiiic nie szkodzi, ponieważ na targowisku wylądowały świeżutkie oferty, złap PROMOCJĘ już teraz!
Promocja trwa do wyczerpania zapasów
 
Chciałem tylko dodać że wawa posiada najwyższej jakości surowce. Od kiedy kupiłem kamień od tego Pana moje życie stało się łatwiejsze i wygodniejsze. Kolejkowanie procarzy już nie sprawia mi tyle męki co wcześniej. Polecam zakupić teraz a może dorzuci jakiś bonus ;)
 
Chciałem tylko dodać że wawa posiada najwyższej jakości surowce. Od kiedy kupiłem kamień od tego Pana moje życie stało się łatwiejsze i wygodniejsze. Kolejkowanie procarzy już nie sprawia mi tyle męki co wcześniej. Polecam zakupić teraz a może dorzuci jakiś bonus ;)
No jak kiedyś od niego dostałem drewno z targu wraz z kornikami na drugi dzień mi zapałki wyparowały... :rolleyes:
 
Do góry