Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Hehe ktos tu chyba znalazl sie pod ścianą;) ale nie czarujmy sie oficjalnie pisalem dawajcie jakis dymik na koniec,to brakowalo "motywacji"
Wczoraj pięknie obronili 3 kolony z 4 ale braklo żeby cudaka porządnie obstawić;) latwiej to juz chyba tylko czas miejsce i dokleić konwert jak skonczysz xd i najlepiej jak dorzucisz najwolniejsze spowalniacze;)
 
W tym przypadku raczej nie ma to znaczenia,no bo wioska i do kogo ona nalezy to raczej nie ważne,no bo Teoretycznie to wy jako pomaranczki mieliscie pokazac swoja wyższość nad nami,wiadomo mozemy to traktowac jako rewanż,no bo nie wyobrazam sobie zeby gracz aspirujący do tytulu gracza roku zostawil takiego "liścia" bez odp;) anulowal bym swoj glos gdyby tak!:p ilwy dostaliście swoja szanse jak wspominałem,nie chodzi o żadne pkt.Tylko reguralna bijatyke xd
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem, grać cały świat w koalicji, fejkować i pajacować na wszelkie możliwe sposoby, a i tak dostać takie wciry.
Jakbyś nie cwaniakowała tutaj, a Wasz patryczek nie wypisywał do mnie głupot na priv, to może bym to olał, ale w takiej sytuacji to aż mi się banan na twarzy pojawia, jak widzę te wasze ognie idące na dno.
Wieczorem naskrobię massa do Was, pośmiejemy się wspólnie. :>

Podobała mi się za to Wasza mobilizacja, tego jednego cudaka sypaliście szybciej niż w momencie, gdy mieliście szanse nas zblokować. No ale w obu przypadkach skończyło się na liściu.
Miłego wieczoru.
 
Ja nie wiem, grać cały świat w koalicji, fejkować i pajacować na wszelkie możliwe sposoby, a i tak dostać takie wciry.
Jakbyś nie cwaniakowała tutaj, a Wasz patryczek nie wypisywał do mnie głupot na priv, to może bym to olał, ale w takiej sytuacji to aż mi się banan na twarzy pojawia, jak widzę te wasze ognie idące na dno.
Wieczorem naskrobię massa do Was, pośmiejemy się wspólnie. :>
I w sumie glownie o to cwaniakowanie od samego poczatku tej"wojny"chodzi tyle sie nagadali co to nie ma byc a tu praktycznie bez przerwy dostają łupnia mimo to ani kroku w tyl cwaniakujemy dalej bo owszem wygraliście jakas tam bitwe a przegraliście ta rywalizację;)
Juz latwiej to chyba naprawdę nie mogliście miec xd
 
leci trochę tego...
220k ogni
9k trirem
1k hydr
1,9k mant
1,9k gryfów
4,4k harpii
328 pegazów xd
i trochę offów na łódkach
leci jeszcze 36 ataków, z czego kilka po końcu okupki.
tyle mam na murku, stan na godzinę 17:15
Nie wiem ile nam wszystkim birem padło, mi 25k, wszystkim łącznie obstawiam coś koło 100k

Dimale chyba takiego naparzania jeszcze nie widziało, moim zdaniem odbijanie godne końca serwera :D
 
Do góry