[Legalny] DIO-TOOLS-David1327

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32878
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32878

Guest
źródło: DIO Tools - Forum Grepolis.en

Pobieranie: DIO-TOOLS-David1327 (Download)

DIO-Tools-david1327 jest oficjalnie zatwierdzony przez Grepolis (PL).

Opis: Różne narzędzia dla Grepolis.

  • Instalacja:
    Najpierw należy zainstalować dodatek do odpowiedniej przeglądarki.

Google Chrome
Mozilla Firefox
Microsoft Edge
Opera
Safari
Tampermonkey
Tampermonkey
Tampermonkey
Tampermonkey
Tampermonkey

Po zainstalowaniu wtyczki,

Skrypt można zainstalować:
DIO-TOOLS-David1327 (Pobierz i zaktualizuj)

Nowe wiadomości:

  • Fotki:

    overview-1.png

  • Specyfikacje:
    Funkcje można wyłączyć.
    • Okno z emotikonami
    • Counter Bireme
    • Ogólna siła jednostek
    • Ładowność
    • Okno dostępnych jednostek
    • Widok na wioski
    • symulator
    • Pasek zadań
    • kot
    • Okno Mocy
    • Popup Favours
    • Cuda świata
    • Lista miast
    • Opcje handlowe
    • Raport z obrony
    • Okna aktywności
-> Szczegółowy opis funkcji

settings.update.png

settings.us.png



simulator.png


attack.us.png

Opinie i sugestie są mile widziane. (prywatna wiadomość w języku angielskim!)
Jeśli znajdziesz błędy, nie wolno ich trzymać!

If it helps :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To ja mam pytanie .Dlaczego jesli u kogoś nadal działa stary scrypt dio ? To nie wolno mu go używać ?
Był legalny , dlaczego niby przestał nim być ?
 
bo skrypt DIO-Tools (made in Germany) jest zalegalizowany i nadal działa (ma drobne błędy ale nadal działa) mimo że twórca zawiesił działalność ..

a skrypt o którym tu mowa DIO-Tools-David1327 to skrypt który powstał na bazie DIO-Tools tak więc musi zostać sprawdzony pod kątem "nielegalnych podskryptów" ;) i ten jeszcze nie jest zalegalizowany
 
No i właśnie o to pytam , bo jest panika że za dio banują .Ja chciałbym żeby ktoś odpowiedzialny za grę i forum dał mi link gdzie przeczytam że scrypt dionego został zdelegalizowany ? Bo posiadam ( w tej chwili wyłączoną wersję dionego ) i chciałbym się dowiedzieć czy mogę z niej korzystać.
Ten scrypt jak kolega napisał powyżej nadal działa a drobne błedy w niczym nie przeszkadzają .
 
Cały czas czekamy na opinię z Centrali.

Misiek pytanie proste jak konstrukcja cepa. Czy wersja stara DIO jest legalna? Nie pytam o tą Davida. W starym temacie o DIO zmieniliście tytuł na "oczekuje na akceptacje", co oczekuje skrypt, który od nie wiem kiedy był legalny? Jeśli nie jest w dalszym ciągu legalny to dlaczego gracze nie zostali o tym poinformowani? Swego czasu krecik był zdelegalizowany i normalnie każdy dostał info w grze.
 
Chyba nie jest, bo stary Dio też czeka na akceptacje niby, jest niżej temat na forum, także pewnie będzie śmiesznie jak ktoś go nie usunął:D
 
Misiek dlaczego stare dio oczekuję na akceptacje ? To był legalny skrypt , rozumiem że musicie sprawdzić przeróbkę kolegi Dawida.Ale zdelegalizować coś co było legalne tak bez powodu ??Czy aby tutaj ktoś nie popełnił gafy ?Proszę zatem mi wytłumaczyć dlaczego czekam na akceptację czegoś co było dawno temu zaakceptowane ?
 
Stare DIO nie oczekuje na akceptację ;)
oczekuję nowy link do starego DIO ;) jak ktoś nie odinstalowywał DIO to nadal korzysta z DIO które było w pełni legalne ...
jeżeli się mylę to proszę to wyjaśnienie ...
 
No i własnie skoro nie oczekuje to dlaczego mielibyśmy go nie uzywać ? Dlaczego na serwerach jest panika że za dio banują ?
 
mroks, ale my tu mówimy o wersji starej, nie o tej Davida. Skoro od miesięcy nie jest aktualizowana i wcześniej została zaakceptowana to chyba pod względem legalności z nią wszystko dobrze.
 
Owszem oczekuje link Dawida a my cały czas pytamy o dionego.Misiek jak to jest ? Kiedy legalny scrypt dionego przestał być legalnym ?
 
Misiek , zaraz zrobi tu porządki ;) bo mieszamy tu na temat dwóch skryptów ;) DIO Dionego i DIO Davida ...
 

DeletedUser29238

Guest
No i właśnie o to pytam , bo jest panika że za dio banują .Ja chciałbym żeby ktoś odpowiedzialny za grę i forum dał mi link gdzie przeczytam że scrypt dionego został zdelegalizowany ? Bo posiadam ( w tej chwili wyłączoną wersję dionego ) i chciałbym się dowiedzieć czy mogę z niej korzystać.
Ten scrypt jak kolega napisał powyżej nadal działa a drobne błedy w niczym nie przeszkadzają .
DIO Davida nie jest dopuszczony do użytkownaia. DIO jako takie również zostało zdelegalizowane, ze względu na brak aktualizacji. Dotyczy to wszystkich wersji językowych, a używanie go jest na własna odpowiedzialność użytkujących. Reasumując: nie można korzystać z niezatwierdzonych skryptów, a akceptaacja zawsze może zostać cofnięta, co właśnie miało miejsce w przypadku DIO.
 
Nie ma oficjalnego tekstu że DIO-Tools zostało zdelegalizowane ,
wiele skryptów które tu mają status "Legalny" nie ma aktualizacji ostatnie wzmianki są np z 2013 ... i mimo tego nie zostały zdelegalizowane .

dlaczego uparliście się aby zdelegalizować skrypt który w większej mierze dodaje grafiki do pustego tła .. niż burzy funkcjonalność gry ?
fakt DIO-Tools miał jakiś problem po którejś aktualizacji grepo , ale można było wyłączyć daną opcję co powodowała błędy graficzne czy okienkowe ...
i nadal działał poprawnie ...
 
Do góry