[Legalny] DIO-TOOLS-David1327

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32878
  • Data rozpoczęcia
dobra , czekamy na akceptację nowego DIO ;)
jak nie wpakowałeś david1327 tam żadnych trojanów i automatów , botów ;) to dlaczego miało by nie przejść ;) ...
 
Ja przez Dio-tools miałem problem z tematami na forum(w skrócie było nieczytelne) brak zielonych emotek oraz złe wyświetlanie Łask :/
 
Nie wiem czy zwróciliście uwagę ,ale dwa skrypty w tym wątku czekają na akceptację. jeden z grudnia 2018 i to jest pikuś ,a drugi z czerwca 2016. Tak że nie liczcie że akceptacja dio-toolsa przejdzie tak szybko jak tego oczekujecie.
 

DeletedUser20867

Guest
Może specjalnie zdelegalizowany został bo te niespodziankowe funkcję to będzie to :D
 

DeletedUser31632

Guest
Admini,
zatem - prosimy o konstruktywną odpowiedź. Czy skoro stary skrypt był legalny, mozna z niego korzystać I najważniejsze - jeśli nie wolno - proszę o tym poinformować graczy. Normalnie - poprzez korespondencję.
Stary/nowy - dwie rózne sprawy
 

DeletedUser29238

Guest
Prosze się uzbroić w cierpliwość. Czekamay naa ocenę techników pod kątem legalności, ze szczególnym uwzględnieniem nieobecności funkcji premium, bo takie funkcje w skryptach dozwolone nie są. Dotyczy to DIO w całej rozciągłości. Po sprawdzeniu będzie stosowne ogłoszenie.
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Jak dla mnie to każdy zewnętrzny skrypt czy cokolwiek innego powinien być nie akceptowany przez grę:) Za to gra powinna poszerzyć się o kilka zastosowań niektórych skryptów i tyle.
kiedys również napisałem żę dobrze by było by część rzeczy ze skryptów była dostepna w grze to zostałem skarcony za to że nie po to tworzone są skrypty by inno zabierało z nich coś dla siebie, że nasi ludzie mogli by sami takie cuda wymysleć wcześniej a nie podkradać teraz pomysły innych
 

DeletedUser29238

Guest
Dokładnie o to chodzi. Funkcje premium nie mogą się znajdować w skrypcie. Mam też potwierdzenie, że nie można korzystać z DIO, w żdnej jego wersji. Skrypt jest nielegalny. Jak coś się zmieni w tej materii, ukaże się stosowne ogłoszenie.
 

DeletedUser32878

Guest
Dokładnie o to chodzi. Funkcje premium nie mogą się znajdować w skrypcie. Mam też potwierdzenie, że nie można korzystać z DIO, w żdnej jego wersji. Skrypt jest nielegalny. Jak coś się zmieni w tej materii, ukaże się stosowne ogłoszenie.
Czy możesz zapytać o zabronioną funkcję, aby móc ją usunąć. Proszę, Dziękuję Ci.
EN : can you inquire about the prohibited function to be able to remove it. please thank you
 

DeletedUser29238

Guest
Wróć do moich ostatnich postów. Sprawdzają w technicy, DIO zabroniony w każdej postaci do wyjaśnienia wątpliwości.
 

DeletedUser32840

Guest
Jakieś wieści z Centrali bo bez Dio-toolsa to ta gra jest bardzo pusta:(
 

DeletedUser29238

Guest
Zmienię wpisy na Wiki, Dziękuję za zwrócenie uwagi. Co do legalności podtrzymuję swoje zdanie. Nie mam natomiast wpływu na to co widać w innych wersjach językowych
 
Nie ma co liczyć, że w tym roku coś z tym zrobią ;-) może czekają aż sprawa ucichnie i ludzie zapomną o programie i przestaną pytać :rolleyes:

Brak stosownej wiadomości w 'Ogłoszenia" o tym, że program nie jest już legalny :) mało profesjonalne podejście do graczy, które w przyszłości może skutkować BANowaniem?
 
Do góry