[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

• Rozpoczynający wątek Diony.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Diony.

Guest

DIO-Tools jest oficjalnie zatwierdzone przez Grepolis (PL).

Na początku potrzebujesz addon userscript w przeglądarce, aby uruchomić DIO-Tools.

?
Gdy addon jest zainstalowany i przeglądarka zostało uruchomiony ponownie,

skrypt może być zainstalowany:

Niemal każda funkcja może być wyłączona w ustawieniach.

● Emotikony

● Opcje handel (handel rekrutacja i procentowy handel)

● Cudów świata-akcji

● Licznik Biremes

● Siła jednostka

● Zdolność przewozowa

● Poprawa ruchu wojsk - wyświetlacz

● Okno "Dostępne jednostki"

● Porównanie jednostek

● Podboje: Licznik ataku i wsparcia

● Ikony miasto

● Formą obrony

● Poprawa layout

Opinie i sugestie są mile widziane. (prywatna wiadomość w języku angielskim!)

Jeśli znajdziesz błędy, nie wolno ich trzymać!

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Diony.

Guest
Odp: DIO-Tools

I know, the old thread will be deleted soon. So I can update the thread better and you know how to contact me.

Is it allowed to write in English here?

greets, DIO

I have one question :D how hide it
All time if i click on reports filter is active

Ostatnia edycja:

No matter where you click, the list is hiding ... but when you go to the next page with reports, it will automatically ejects. The filter is ok, but this list couldn't eject automatically. Can you improved it?

PS: Sorry for my English. I know is bad, but I think that you understand me:)

Diony.

Guest
Re: Odp: DIO-Tools

It only works in the German version yet. It's for remembering the last selected filter. I'll try to improve it soon.

- - - Updated - - -

It only works in the German version yet. It's for remembering the last selected filter. I'll try to improve it soon.
It should work now with the new version.

Odp: Re: Odp: DIO-Tools

Przypomnę:
Opinie i sugestie są mile widziane. (prywatna wiadomość w języku angielskim!)
Nie chcę usuwać postów powyższych więc upraszam ich autorów o dodanie tłumaczenia do swoich odpowiedzi.

Proszę również, by kontynuować rozmowę na forum w języku polskim.

Ostatnia edycja:

Diony.

Guest
Re: Odp: Re: Odp: DIO-Tools

Myślę, że jest brakuje "[Legalny]" przed moim wątku Tytuł? Może niektóre moderatorem dodaj go proszę?

Translation:
I think there is missing a "[Legalny]" before my thread titel? Could some forum moderator add it please?

Odp: GRCRTools

a mi po aktualizacji dodatku nie działą DIO-tools prawidłowo w Chromie... :D
tj, nie mam przycisku i wogole dodatki się jakby wyłączają, nie widać ich w ustawieniach, dopiero odświeżam stronę i są na nowo...

Z DIO po aktualizacji coś rzeczywiście jest nie tak. U mnie jest problem z handlem pomiędzy moimi dwoma miastami. Nie ma już opcji przesyłania dokładnej wartości jaka jest potrzebna do zrobienia festynu i trzeba liczyć to na piechotę.

Zresztą u mnie ikona jest widoczna, ale jak się na nią kliknie i przejdzie do właściwości, to tam nie ma śladu po jakimkolwiek skrypcie. Odświeżenie strony dopiero pomaga...

Z DIO po aktualizacji coś rzeczywiście jest nie tak. U mnie jest problem z handlem pomiędzy moimi dwoma miastami. Nie ma już opcji przesyłania dokładnej wartości jaka jest potrzebna do zrobienia festynu i trzeba liczyć to na piechotę.

Zresztą u mnie ikona jest widoczna, ale jak się na nią kliknie i przejdzie do właściwości, to tam nie ma śladu po jakimkolwiek skrypcie. Odświeżenie strony dopiero pomaga...
Tak cichutko powiem, że GRCTools miało cichego fix'a bo się gryzł z DIO i dlatego po odświeżeniu było OK :)

Odp: Re: Odp: GRCRTools

Posiadam DIO-Tools v0.213 i występuje u mnie pewien błąd z symulatorem. W sumie nawet nie błąd, tylko mały problem z poprawnym rozmieszczeniem elementów na stronie (miejsca zaznaczone na czerwono).

Problem leży po stronie skryptu, ponieważ bez włączonego skryptu wszystko działa dobrze.

Status
Zamknięty.