[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

• Rozpoczynający wątek Diony.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: DIO-Tools

I czy mnie się tylko wydaje czy wysypało się liczenie dni nieobecności gracza?
Mam urlopowiczów z 0 dniami nieaktywności...
Masz na myśli tą funkcjonalność od Quack (to nie DIO-Tools)? Jeżeli tak to masz rację. Tondas pozmieniał, Quack nie uaktualnił - musisz poczekać na nową wersję lub używać GRCRT (tam działa) :)

Ostatnio coś się zmieniło , albo mi się wydaje , ale chyba wcześniej tego nie było , chodzi o ramki aktywności (ta ramka gdzie widać ataki i wsparcia jak wyślemy) otóż wkurza mnie to ,że nie mogę jej na stałe przypisać danego miejsca na ekranie , bo jak już wszystkie ruchy (ataki ,wsparcia , szpiedzy) dojdą do celu to wraca na stare oryginalne miejsce :( dałoby się to zmodernizować ?
mam nadzieje ,że dość jasno opisałem swój problem i pewnie nie tylko mnie to irytuje

Lord Fux

Guest

Czy ktos mi powie gdzie mozna to pobrac bo z pierwszej strony z linku nie dziala :(

KanioKania

Guest

Chciałabym się zapytać autora, albo kogoś, kto ma ten skrypt :)

O co chodzi z tymi procentami przy miastach? Pierwszy raz to zauważyłam dzisiaj, no i na przykład jest: "100%" albo "22%". Mógłby mi ktoś to wyjaśnić?

Jest to stosunek liczby posiadanych wojaków przez Ciebie do całkowitej liczby mieszkańców w mieście wyrażony w procentach...pokazuje zapełnienie Twojego miasta wojskiem. Mam nadzieję, że potrafisz to ogarnąć...

PS: Ja nie wiem, jak można było tego wcześniej nie dostrzec...przecież to jest już baaardzo długo:)

Ostatnia edycja:

Portrety bogów masz tylko na górze, jeśli klikasz błyskawice rozsuwa się okienko i masz tylko czary z ich ikonkami. Najpierw jest nazwa boga i ilość łask a niżej ikonki czarów itd.

Portrety bogów masz tylko na górze, jeśli klikasz błyskawice rozsuwa się okienko i masz tylko czary z ich ikonkami. Najpierw jest nazwa boga i ilość łask a niżej ikonki czarów itd.
Tak, chodzi mi właśnie o nazwę boga i ilość łask, łaski pokazuje ale nazwy boga - ikonki- nie

"Layut - Łaski

Zmienia wygląd ramki informacyjnej o ilości produkowanych łask "
i tu właśnie brakuje ikonek

Ostatnia edycja:

drugi obrazek pochodzi z klikniętego polecenia ataku, tam w zakładce zaklęcia są ikonki o których piszesz ale w tym pierwszym ich nie ma chyba że ja nie korzystam z jakiejś funkcji skryptu:p

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.