[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

• Rozpoczynający wątek Diony.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: DIO-Tools

Nie masz tego po prawej ?
Napisałem skąd pochodzi okienko, musisz puścić atak lub ktoś musi atakować Ciebie, możesz też klikając na jakimś mieście wybrać polecenie Zaklęcia i tam też są ikonki portretów bogów. W przypadku tego pierwszego obrazku nie widziałem by tam one występowały.

Ostatnia edycja:

Te ikonki mam, i wszystkie te łaski,
chodzi mi o OGÓLNE łaski z ikonami jak podświetlisz błyskawicę
Tam brakuje ikonek

czyli brakuje Ci ikonek czarów(zaklęć), nie bogów :p
nie wiem dlaczego jest problem ale to raczej nie wina skryptu bo nikt inny takiego problemu nie zgłosił
u mnie wszystko działa na chrome, problem pewnie jest na mozilli albo operze bo pewnie którejś z tych przeglądarek używasz

Danusi brakuje wizerunków bogów:) U mnie też nie ma...

Jak najedziesz na tę błyskawicę, którą wcześniej w kółeczko wziąłeś (bez klikania), to wyświetla się taka oto plansza jak u mnie na screenie. Wcześniej były tam wizerunki bogów, aktualnie ich brakuje:)

A *El Gato* Ty masz DIO-Tools w ogóle aktywne? Przy aktywnym skrypcie mamy przecież inną ramkę z czarami...chyba, że masz odznaczone to w ustawieniach:)

A omawiana przez nas sytuacja ma miejsce, jak w opcjach DIO-Tools, wejdziemy w Layout i zaznaczymy ptaszka przy Łaski. Zmienia wygląd ramki informacyjnej o ilości produkowanych łask ze standardowej, na podaną u mnie na screenie...i tam gdzieś wizerunki bogów znikają ostatnio. Nie mówiąc o tym, że pokazują dziwne wartości posiadanych łask, czego nawet wcześniej nie zauważyłem. Jak widać u mnie, mam 77 łask Hery, a w ramce takiej wartości nawet nie ma

Mam aktywne i mam odznaczoną ramke z czarami

Nie korzystam ze wszystkich opcji w Dio ;) ale przynajmniej teraz wiem o co koleżance chodzi.

Ostatnia edycja:

Heh...ja w sumie też mam odznaczone wiele opcji (to nowe menu w ustawieniach jest idealne...choć też nie wszystko się tam u mnie dobrze wczytuje), ale akurat ramka z czarami jest jedną z ważniejszych opcji dla mnie. Mogę mieć wszystko pod ręką dzięki temu.

Co nie zmienia faktu, że musiałem odznaczyć te "łaski" jakiś czas temu, bo pogubić się czasem można:)

Danusi brakuje wizerunków bogów:) U mnie też nie ma...

Jak najedziesz na tę błyskawicę, którą wcześniej w kółeczko wziąłeś (bez klikania), to wyświetla się taka oto plansza jak u mnie na screenie. Wcześniej były tam wizerunki bogów, aktualnie ich brakuje:)

mam ten sam problem, tez nie mam wizerunku boga.
zaznacze ze nic nie zmienialam w ustawieniach, po prostu samo zniknelo.
Wie ktos co mozna z tym zrobic?

Możesz wejść w opcje skryptu, tam layout i odznaczyć "łaski". Ten podgląd wróci do standardowego wyglądu...inaczej nie da się z tym nic zrobić aktualnie.

Ja tam musiałem ostatnio wyłączyć emoty, bo nie chciały mi się dodawać w grze. Ikony miast też szwankują od czasu do czasu...nie wspominając o tym, że przy włączonym DIO-Tools konsola na Chrome wyrzuca mnóstwo błędów. Brak https też nie pomaga...

Obrazki nie ładują się z trywialnego powodu.
Diony nie posiada prawidłowego certyfikatu na swojej stronie, a właśnie z niej są pobierane np:
https://diotools.pf-control.de/images/game/gods.png
kończy się
Kod:
[B][COLOR="#FF0000"]GET[/COLOR] https://diotools.pf-control.de/images/game/gods.png [COLOR="#FF0000"]net::ERR_INSECURE_RESPONSE[/COLOR][/B]
A wchodząc na stronę widać monit:
Ten serwer nie mógł udowodnić, że należy do diotools.pf-control.de. Jego certyfikat bezpieczeństwa nie jest zaufany w systemie operacyjnym tego komputera. Może to być spowodowane błędną konfiguracją lub przechwyceniem połączenia przez atakującego.
Emotki są pobierane z innego serwera po HTTP i stąd ten śmietnik np:
Kod:
Mixed Content: The page at 'https://....grepolis.com/game/index?login=1&p=....#' was loaded over HTTPS, 
but requested an insecure image 'http://www.greensmilies.com/smile/smiley_emoticons_koepfler.gif'. 
This content should also be served over HTTPS.

To dla mnie i tak trochę czarna magia...po prostu zgłaszam, że nie działa, a kopiowanie linku do emoty i wklejanie jako obrazek trochę męczy. Dlatego odpuściłem sobie korzystanie z nich aktualnie, bo szkoda mi nerwów na to:)

Diony.

Guest

Następnie należy zaktualizować! (Wersja 3.08)

Then you should update! (Version 3.08)

Odp: Re: Odp: DIO-Tools

Przypomnę:

Nie chcę usuwać postów powyższych więc upraszam ich autorów o dodanie tłumaczenia do swoich odpowiedzi.

Proszę również, by kontynuować rozmowę na forum w języku polskim.
ja bym pousuwał, w końcu to polskie forum po polsku, a ich angielski to chyba z wysp Hula-Gula rodem, goń to jak jesteś Moderatorem

ja bym pousuwał, w końcu to polskie forum po polsku, a ich angielski to chyba z wysp Hula-Gula rodem, goń to jak jesteś Moderatorem
Wyjaśnię: Diony, autor skryptu, nie jest Polakiem, ale mimo to poświęca swój czas, by odpowiadać na pytania graczy, mimo że nie zna naszego języka (za co bardzo dziękujemy!). Z tego powodu pozwalamy na korzystanie z translatorów, co sprawia, że czasami ciężko zrozumieć o co dokładnie chodzi, jednak jest to znacznie lepsze niż brak komunikacji i wsparcia od osoby, która stworzyła skrypt.

Nie wiem czy dopiero to dziś zauważyłem i było wcześniej, czy coś dopiero zaktualizowałem itd., ale teraz podgląd miast na mapie jest po prostu F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-Y. Dzięki bardzo Diony., fantastyczna robota, gdyby ktoś taki pracował w Inno to ta gra stałaby na pewno na dużo wyższym poziomie funkcjonalności. Teraz na mapie widzimy co i w jakim mieście mamy, a po najechaniu na miasto mamy wojska z danego miasta...nie do wiary, że nikt wcześniej czegoś takiego nie wymyślił.

i jeszcze możliwość atakowania miast i wspierania z poziomu mapy strategicznej...chapeau bas! :)

Ostatnia edycja:

już jakiś czas to jest , bardzo to upraszcza robotę :) i faktycznie gdyby tak to się odbywało w inno to by było git

już jakiś czas to jest , bardzo to upraszcza robotę :) i faktycznie gdyby tak to się odbywało w inno to by było git
Nie cieszą Ciebie ich dymy i płomienie na mapie? Przecież to równie ważna zmiana, dzięki której jest tak ładnie na mapie, że nawet błąd rekrutacji który występuje już od PONAD MIESIĄCA nie przeszkadza w ogóle :p

Mam nadzieję, że w planie na najbliższe półrocze będzie możliwość własnoręcznego doboru kolorów budynków i innych rzeczy w mieście, np. u drwala żeby były do wyboru np. dęby, brzozy itd.

edit. z brzozami to może przesadziłem, bo jeszcze za chwilę uchwalą ustawę zakazującą funkcjonowania grepolis w Polsce :D

Status
Zamknięty.