[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

• Rozpoczynający wątek Diony.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Re: Odp: DIO-Tools

no i z tymi dymami to był błąd , miasto niby płonie jak się wbije kolona , mój kolon padł , a miasto było w płomieniach
aż zajrzałem do ruchów , a tu nic

Diony.

Guest

Nie wiem czy dopiero to dziś zauważyłem i było wcześniej, czy coś dopiero zaktualizowałem itd., ale teraz podgląd miast na mapie jest po prostu F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-Y. Dzięki bardzo Diony., fantastyczna robota, gdyby ktoś taki pracował w Inno to ta gra stałaby na pewno na dużo wyższym poziomie funkcjonalności. Teraz na mapie widzimy co i w jakim mieście mamy, a po najechaniu na miasto mamy wojska z danego miasta...nie do wiary, że nikt wcześniej czegoś takiego nie wymyślił.

i jeszcze możliwość atakowania miast i wspierania z poziomu mapy strategicznej...chapeau bas! :)
Thanks!

modo12

Guest

jest jakiś błąd bo skrypt powoduje że nie ukazują się banery informujące o wykonanych operacjach lub niemożności ich wykonania np że nie można użyć czaru na dane miasto bo działa już w nim ten czar. Gram na chromie

W TOD-Tools pewnie masz zaznaczone, aby te dymki się nie pojawiały. DIO tutaj nie ma zastosowania...

modo12

Guest

Nie ma tam takiej opcji,przynajmniej ja nie znalazłem

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dobra,znalazłem.Dziekuję Don

Wypuściłem właśnie nową wersję swojego skryptu. Teraz zamiast całkowitego wyłączania powiadomień dodałem możliwość znacznego przyspieszenia zanikania - oddzielnie powiadomień o sukcesie i oddzielnie powiadomień o niepowodzeniu. Myślę, że to lepsza opcja. :)

Bardzo fajny skrypt

ale znalazłem jeden błąd w symulatorze badanie wybrańcy bogów ma ikonę tęsknoty.

Jeden to tęsknota
drugi klikasz jak masz zbadanych wybrańców bogów +10 atak/obrona

Eh...ja uzupełniałem tylko wcześniejsze zgłoszenie błędu

Wiem, co jest co tutaj...ale jak Diony może poprawić tę ikonkę, to chyba będzie to lepsze rozwiązanie.

Nie wiem do końca czy to wina Dio-tools, ale kiedy wyłączam skrypt, błędu nie ma. Od jakiegoś czasu, raz na kilka dni pojawia mi się mały szkodnik w grze, który fałszuje czas dotarcia. Proszę spojrzeć na screen. Czas dotarcia bez buta jest krótszy niż z butem. Porównując z czasem serwera i długością trwania tego ruchu, ewidentnie widać, że czas dotarcia bez buta jest fałszywy. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Jak mówię, z moich "badań" wynika, że skrypt szwankuje, ale być może przyczyna jest zupełnie inna. Jeśli zna ktoś rozwiązanie tego problemu, tak aby korzystać ze skryptu a czas był podawany zgodnie z prawdą, byłabym wdzięczna za wskazówki. Podkreślam, nie jest to błąd trwający non-stop, pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach, szczególnie kiedy muszę coś dograć czasowo.

Ciekawie wygląda też sprawa festynów w podglądzie kultury.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tutaj również nie jest tak, że jest to stały błąd, bo na przykład teraz już go nie mam, tak samo jak z tymi czasami dotarcia. I niech mi ktoś teraz wytłumaczy, od czego to zależy :rolleyes:

Nie da się go w jakiś sposób uniknąć? Niekiedy nie ma czasu na odświeżanie..
Jeśli planujemy jakąś akcje to najlepiej zanim zaczniemy po prostu odświeżyć grę, innego wyjścia póki co chyba nie ma. Ciężko też stwierdzić co powoduje ten błąd, gdyby to był błąd w kodzie to by występował zawsze.. być może wina jest po stronie przeglądarki..
Dlatego tak jak napisałem, najlepiej przed akcją odświeżyć grę a nawet wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

Jeśli planujemy jakąś akcje to najlepiej zanim zaczniemy po prostu odświeżyć grę, innego wyjścia póki co chyba nie ma. Ciężko też stwierdzić co powoduje ten błąd, gdyby to był błąd w kodzie to by występował zawsze.. być może wina jest po stronie przeglądarki..
Dlatego tak jak napisałem, najlepiej przed akcją odświeżyć grę a nawet wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.
Dzięki, w takim razie chyba jak mówisz, najlepszym rozwiązaniem będzie czyszczenie przeglądarki przed każdą akcją.

Co się dzieje ze skryptem DIO-Tols próbując ściągnąć go ponownie pokazuje mi że strona jest niezabezpieczona i wgranie jej na komputer
może grozić włamaniem na konto i do komputera.
Dwa tygodnie wcześniej było wszystko OK.

Status
Zamknięty.