1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Legalny] DIO-Tools

Dyskusja w 'Skrypty i programy do Grepolis' rozpoczęta przez użytkownika Diony., 2. Kwi 2014.

1. Mati5243

Mati5243

Odp: Re: Odp: DIO-Tools

no i z tymi dymami to był błąd , miasto niby płonie jak się wbije kolona , mój kolon padł , a miasto było w płomieniach [​IMG] aż zajrzałem do ruchów , a tu nic [​IMG]

2. Diony.

Diony. Guest

Thanks! [​IMG]

3. 4rgos

4rgos Guest

czat nie działa

4. modo12

modo12 Guest

jest jakiś błąd bo skrypt powoduje że nie ukazują się banery informujące o wykonanych operacjach lub niemożności ich wykonania np że nie można użyć czaru na dane miasto bo działa już w nim ten czar. Gram na chromie

5. DonBeker

DonBeker

W TOD-Tools pewnie masz zaznaczone, aby te dymki się nie pojawiały. DIO tutaj nie ma zastosowania...

6. modo12

modo12 Guest

Nie ma tam takiej opcji,przynajmniej ja nie znalazłem

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dobra,znalazłem.Dziekuję Don

7. 88tod88

88tod88

Wypuściłem właśnie nową wersję swojego skryptu. Teraz zamiast całkowitego wyłączania powiadomień dodałem możliwość znacznego przyspieszenia zanikania - oddzielnie powiadomień o sukcesie i oddzielnie powiadomień o niepowodzeniu. Myślę, że to lepsza opcja. :)

8. matrixx155

matrixx155

Bardzo fajny skrypt [​IMG]
    ale znalazłem jeden błąd w symulatorze badanie wybrańcy bogów ma ikonę tęsknoty.

9. Diony.

Diony. Guest

DIO-Tools wersja?

10. DonBeker

DonBeker

v3.12

11. LordTC

LordTC

Jeden to tęsknota
    drugi klikasz jak masz zbadanych wybrańców bogów +10 atak/obrona

12. DonBeker

DonBeker

Eh...ja uzupełniałem tylko wcześniejsze zgłoszenie błędu[​IMG]

Wiem, co jest co tutaj...ale jak Diony może poprawić tę ikonkę, to chyba będzie to lepsze rozwiązanie. [​IMG]

13. kaxuu

kaxuu

Nie wiem do końca czy to wina Dio-tools, ale kiedy wyłączam skrypt, błędu nie ma. Od jakiegoś czasu, raz na kilka dni pojawia mi się mały szkodnik w grze, który fałszuje czas dotarcia. Proszę spojrzeć na screen. Czas dotarcia bez buta jest krótszy niż z butem. Porównując z czasem serwera i długością trwania tego ruchu, ewidentnie widać, że czas dotarcia bez buta jest fałszywy. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Jak mówię, z moich "badań" wynika, że skrypt szwankuje, ale być może przyczyna jest zupełnie inna. Jeśli zna ktoś rozwiązanie tego problemu, tak aby korzystać ze skryptu a czas był podawany zgodnie z prawdą, byłabym wdzięczna za wskazówki. Podkreślam, nie jest to błąd trwający non-stop, pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach, szczególnie kiedy muszę coś dograć czasowo.

Ciekawie wygląda też sprawa festynów w podglądzie kultury.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Lip 2016
  14. Patrykob091

Patrykob091

Tego błędu nie mam o_O

15. kaxuu

kaxuu

Tutaj również nie jest tak, że jest to stały błąd, bo na przykład teraz już go nie mam, tak samo jak z tymi czasami dotarcia. I niech mi ktoś teraz wytłumaczy, od czego to zależy :rolleyes:

16. *El Gato*

*El Gato*

v3.12

z tymi czasami dotarcia to jest błąd gry, wystarczy odświeżyć i błędu nie ma

Ostatnio edytowane przez moderatora: 6. Lip 2016
  17. kaxuu

kaxuu

Nie da się go w jakiś sposób uniknąć? Niekiedy nie ma czasu na odświeżanie..

18. *El Gato*

*El Gato*

Jeśli planujemy jakąś akcje to najlepiej zanim zaczniemy po prostu odświeżyć grę, innego wyjścia póki co chyba nie ma. Ciężko też stwierdzić co powoduje ten błąd, gdyby to był błąd w kodzie to by występował zawsze.. być może wina jest po stronie przeglądarki..
    Dlatego tak jak napisałem, najlepiej przed akcją odświeżyć grę a nawet wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

19. kaxuu

kaxuu

Dzięki, w takim razie chyba jak mówisz, najlepszym rozwiązaniem będzie czyszczenie przeglądarki przed każdą akcją.

20. atawas

atawas

Co się dzieje ze skryptem DIO-Tols próbując ściągnąć go ponownie pokazuje mi że strona jest niezabezpieczona i wgranie jej na komputer
    może grozić włamaniem na konto i do komputera.
    Dwa tygodnie wcześniej było wszystko OK.

Do góry