[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

• Rozpoczynający wątek Diony.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Grzesiu, błąd ten jest spowodowany "przeterminowanym" certyfikatem SSL.
Kolega DIO zapomniał przedłużyć.

a jest jakaś szansa na przedłużenie tego certyfikatu?
mój antywirus blokuje ten skrypt tak że nie ma opcji tego ściągną w takiej formie jak teraz.

Diony.

Guest
Co się dzieje ze skryptem DIO-Tols próbując ściągnąć go ponownie pokazuje mi że strona jest niezabezpieczona i wgranie jej na komputer
może grozić włamaniem na konto i do komputera.
Dwa tygodnie wcześniej było wszystko OK.
a jest jakaś szansa na przedłużenie tego certyfikatu?
mój antywirus blokuje ten skrypt tak że nie ma opcji tego ściągną w takiej formie jak teraz.
Powinien działać ponownie. Nowy certyfikat został ustawiony.

DIO miało dobrze działające ramki aktywności .. miało do ostatniej aktualizacji ... teraz po ostatniej aktualizacji .. Nie działa..
Oryginalna zreszta tez nie..

Ten serwer nie mógł udowodnić, że należy do diotools.de. Jego certyfikat bezpieczeństwa wygasł 35 dni temu. Może to być spowodowane błędną konfiguracją lub przechwyceniem połączenia. Zegar komputera jest obecnie ustawiony na czwartek, 15 czerwca 2017. Czy to prawidłowa data? Jeśli nie, musisz skorygować zegar systemu, a następnie odświeżyć tę stronę. Dowiedz się więcej.

Info, kiedy próbuję sobie zainstalować ten skrypt.

Wypadłem z obiegu i nie wiem jak zainstalowac ten dodatek na chrome :p Tampermonkey już dodane , ściagnąłem najnowszy scrypt i dalej nie wiem :p Mam GRCRTools i może to przeszkadza ... Jakby ktoś mi na pw wyjasnił jak dodać ten scrypt do Tampermonkey to bardzo by mi to pomogło.

Wypadłem z obiegu i nie wiem jak zainstalowac ten dodatek na chrome :p Tampermonkey już dodane , ściagnąłem najnowszy scrypt i dalej nie wiem :p Mam GRCRTools i może to przeszkadza ... Jakby ktoś mi na pw wyjasnił jak dodać ten scrypt do Tampermonkey to bardzo by mi to pomogło.
Z tego co piszą inni i po domysłach myślę że nie zainstalujesz tego póki co.

Co z Zoomowaniem ? Ciągle po którejś tam aktualizacji zamiast przejścia na klikniętą wyspę mam komunikat o tym że mój sojusz nie kontroluje wyspy ..
Nawet jak kliknę w morze .. :(((
W Błędach jest dyskusja na ten temat ale ... już całkiem dłuuuugo nic się nie dzieje .

No i nowa aktualizacja namieszała. Przy odpalonym DIO-Tools przenosi mi menu z wojskiem/bohaterami/łaskami na lewą stronę. Wina tego skryptu...

PS: Autor jeszcze aktualizuje, czy trzeba wyłączyć?

No i nowa aktualizacja namieszała. Przy odpalonym DIO-Tools przenosi mi menu z wojskiem/bohaterami/łaskami na lewą stronę. Wina tego skryptu...

PS: Autor jeszcze aktualizuje, czy trzeba wyłączyć?
Wystarczy wyłączyć w opcjach DIO "Ramkę Czarów" i wszystko działa w jak najlepszym porządku

Pozdrawiam

Hehe...nie miałem czasu na dokładne sprawdzanie. Pewnie wystarczy. Choć skrypt już i tak widzę nie jest wspierany przez autora niestety :/

Witam, czy ktoś umie odpowiedzic mi na pytanie dlaczego skrypt mi nie działa? Nawet i po ponownym instalowaniu go po tej aktualizacji FF.

Kiepsko w takim razie, bo średnio chce mi się ściągac jakieś koljne rozszerzenia itd. Mam nadzieję, że jednak nie porzucił.

Status
Zamknięty.