[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

• Rozpoczynający wątek Diony.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Diony.

Guest
Odp: Re: Odp: DIO-Tools

Utworzona poprawkę do wersji 2.26. Należy rozwiązać problemy z Grepolis wersji 2.76.

Bo ten błąd nie jest cały czas, pojawia się tylko od czasu do czasu...może akurat nie miałeś tego nieszczęścia.

Utworzona poprawkę do wersji 2.26. Należy rozwiązać problemy z Grepolis wersji 2.76.
Poprawka wejdzie automatycznie, czy ręcznie trzeba coś robić?
Pytam bo póki co nic się u mnie nie zmieniło, nadal brak % i info, że wszystkie wojska poza miastem.

Niestety nie ma powiadomienia o aktualizacji w grze jak u Potuska. Trzeba samemu zainstalować. Link masz w pierwszym poście tematu, albo przez Tampermonkey można zaktualizować.

Odp: DIO-Tools

Mam pytanko male - czy da sie wylaczyc emotki na fo? Wkurzaja mnie czasem jak chce odpowiedziec szybko, bo zabieraja dosc duzo pola zaraz pod miejscem do pisania, a przed zatwierdzeniem posta.

Dla mnie to czarna magia, gdzie mam znaleźć ten kod i gdzie to usunąć?:D
Jeśli używasz chrome, kliknij na tampermonkey potem wybierz dashboard ): później kliknij na dio i otworzy Ci się kod skryptu:) linie wyszukaj za pomocą skrótu powszechnie znanego chociaż jak sprawdziłem to jest to linijka oznaczona nr 11

Jeśli używasz chrome, kliknij na tampermonkey potem wybierz dashboard ): później kliknij na dio i otworzy Ci się kod skryptu:) linie wyszukaj za pomocą skrótu powszechnie znanego chociaż jak sprawdziłem to jest to linijka oznaczona nr 11
Dziękuję bardzo, ale korzystam z ff i już ktosik miły udzielił mi pomocy:) niemniej jednak podziekowania za reakcję:)

Ta funkcja to takie ułatwienie, gdy nie masz premki i nie możesz sobie miast posegregować. Możesz sobie dowolnym symbolem oznaczyć miasto...off/def/ognie/biremki/itd. Albo pozostawić to automatowi, który sam określi jaki typ wojska jest w Twoim mieście. Po ostatniej aktualizacji było z tym trochę problemu, ale teraz jest ok.

Także to jest tylko taka funkcja informacyjna i nie ma jakiegoś większego zastosowania :)

Status
Zamknięty.