[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

• Rozpoczynający wątek Diony.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Re: Odp: GRCRTools

Po dzisiejszej aktualizacji przestała działać opcja handlu między miastami, a przynajmniej wysyłanie surki na fetyny :)

Zarówno dla autora jak i wszystkich korzystających z DIO:

Aby naprawić błąd wystarczy zmodyfikować w kodzie jedną linijkę:

linijkę 3602:
res.sum.max = parseInt($(wndID + '#' + a + 'big_progressbar .caption .max').get(0).innerHTML, 10) - res.sum.cur;
zamieniamy na:
res.sum.max = res.sum.cur;
Zapisujemy, odświeżamy stronkę i powinno działać poprawnie (chociaż wskaźnik wykorzystania tragarzy nadal będzie odwrócony) :p

Diony.

Guest

Dziękuję. Ja to dostosowanie wkrótce. Ten Grepolis zmiany ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wersja 2.30 przycisku handlu powinno działać ponownie.

U mnie nie działa wysyłanie określonej ilości surowców na festyny. Muszę wysłać minimalną ilość surowców (100) i dopiero wtedy przyciski zaczynają działać.

Diony.

Guest

U mnie nie działa wysyłanie określonej ilości surowców na festyny. Muszę wysłać minimalną ilość surowców (100) i dopiero wtedy przyciski zaczynają działać.
Co nie działa? Napisz to w języku angielskim proszę.

Skoro rozumiesz wiadomości tylko w języku angielskim to jak na forach Niemieckich,Polskich,Greckich....
Rozumiesz wszystko co piszą?
Google Translate isn't as hard to use as it seems :D
But often it translate sentences word by word and as a whole it doesn't make any sense :p
That's why (i think) Diony prefer read comments directly in english :)

Wiemy, wiemy. Jednak tutaj regulamin tego zabrania :) Dlatego zawsze można na PM tłumaczenie posłać...co i ja zrobiłem:)

Niby tak tylko po co utrudniać Diony pracę skoro zapewne to jest jedyny temat, który czyta. Może warto chociaż pójść tu na kompromis i dawać komentarze angielskie razem z tłumaczeniem. Wszakże jest to temat dedykowany skryptowi i ma pomóc w jego ulepszaniu :)

Ja to wiem, Ty to wiesz, ale support był na nie...dlaczego, to ciężko powiedzieć. Wszak zasłaniano się regulaminem. Mi pisanie po angielsku nie przeszkadza, ale z tego co zauważyłem, to jest tutaj sporo osób, które mają problem ze zrozumieniem treści pisanej po angielsku. Umieszczanie wersji polskiej i w spoilerze angielskiej pewnie by rozwiązało sprawę. Można?

Diony.

Guest

That's why (i think) Diony prefer read comments directly in english :)
Umieszczanie wersji polskiej i w spoilerze angielskiej pewnie by rozwiązało sprawę.

Uważam, że to raczej trudne do zrozumienia polskich tekstów przy użyciu Google Translator, więc co osobistą wiadomość zazwyczaj większy sens. Lub oferują tłumaczenie jako spoiler.

Moje tłumaczenia usłyszeć prawdopodobnie również bardzo mylić.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ja to wiem, Ty to wiesz, ale support był na nie...dlaczego, to ciężko powiedzieć. Wszak zasłaniano się regulaminem. Mi pisanie po angielsku nie przeszkadza, ale z tego co zauważyłem, to jest tutaj sporo osób, które mają problem ze zrozumieniem treści pisanej po angielsku. Umieszczanie wersji polskiej i w spoilerze angielskiej pewnie by rozwiązało sprawę. Można?
Można :) Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamieszczać polską i angielską wersję, nawet jeśli jedna z nich jest przetłumaczona za pomocą translatora. Na pewno ułatwi to zrozumienie co autor miał na myśli.

[spr]You can write your messages in English and provide Polish translation in the spoiler tags or the other way around, that way we will be able to understand what everybody means. [/spr]

Ostatnia edycja:

GrrAfiCuS*

Guest

POLISH:
Strzałka od misji "przydziel Andromedę do swojego miasta" nie prowadzi do przycisku Bohater, ale do obrazka bożka w prawym górnym rogu. Problem występuje jedynie przy załączonym DIO.
ENGLISH:
Arrow to mision "Assign Andromeda to your City" don't indicates button "Heroes", but indicates button with view of god in city. That problem occurs only if DIO-Tools are working.

Diony.

Guest

Czy to naprawdę jest problem? Niestety, trzeba z tym żyć. Nie będę wykonywać wszystkie misje w celu odtworzenia tych obcych błędów.

To kosztowało mnie zbyt wiele czasu. Przepraszam.

[SPR]Is this really a problem? Unfortunately you have to live with it. I will not perform all the missions in order to reproduce this unimportant bug.

This will cost me too much time. I'm sorry.[/SPR]

GrrAfiCuS*

Guest

Ta misja jest jedną z pierwszych, to nie jest problem. Chodzi o estetyczność :)

ENG:
This mision is one of first misions, that is not a problem. It is about aestheticization :)

Status
Zamknięty.