[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

• Rozpoczynający wątek Diony.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Re: Odp: GRCRTools

Diony, ja mam pytanie. Dlaczego nie przywrócisz podglądu wioski w oknie? Quack oferuje taką opcję, którą Ty również miałeś jakiś czas temu.

[spr]
Diony, I have a question. Why you don't restore the preview our city in the window? Quack provides this option, which you also had some time ago.[/spr]

E:32

Mam problem z aktualnym eventem. Przy włączonym skrypcie nie widać pól 20 i 21 na mapce. Gdzie one zniknęły?

[spr] I've got a problem with the current event. When I've enabled the script, I can't see the fields 20 and 21 on the map. Where are they gone? [/spr]

Diony.

Guest

Diony, ja mam pytanie. Dlaczego nie przywrócisz podglądu wioski w oknie? Quack oferuje taką opcję, którą Ty również miałeś jakiś czas temu.

[spr]
Diony, I have a question. Why you don't restore the preview our city in the window? Quack provides this option, which you also had some time ago.[/spr]
E:32
Ja nie oferuje, bo zrobił to już Quack.

I don't offering it because Quack did it already.

Mam problem z aktualnym eventem. Przy włączonym skrypcie nie widać pól 20 i 21 na mapce. Gdzie one zniknęły?

[spr] I've got a problem with the current event. When I've enabled the script, I can't see the fields 20 and 21 on the map. Where are they gone? [/spr]
Należy wyłączyć opcję trackiego w ustawieniach zdarzeń DIO-tools lub poczekać na następną aktualizację DIO-Tools.

You should deactivate the Thracian event option in the DIO-Tools settings or you could wait for the next update of DIO-Tools. (Maybe tomorrow)

Ja to rozumiem i tak postępuje. Jednak trochę jestem zawiedziony Twoim rozwiązaniem...w dodatku dzisiaj, mając włączone DIO-Tools w ogóle nie widać mapy eventu.

[spr]I understand it and I do that. However, I'm a little disappointed your solution... also today with DIO-Tools enabled I don't see the event map.[/spr]

Dlaczego zawsze jak włączam Dio-Tools to pokazuje mi się coś takiego?
Bez tytułu.png

Ostatnia edycja:

Ja niewiem ja nie wylaczam.
Mam chyba 5 skrytow i nie odlaczam ich.
Chyba ze jakis event jest to nieraz trzeba bo ciezko idzie wspolpraca miedzy nimi:)

Odp: DIO-Tools

Udział w Cudzie (NaN%):
NaN%
Poziom: 939,424 / NaN
NaN%
Łącznie: 1,494,780 / Na
i kto mi powie czemu mi nie pokazuje ile mam swojego udzialu? tylko jakis Nan jest?

Te wyniki nie są praktycznie żadnym wyznacznikiem i nie ma co na nie spoglądać. Jedynie ilość wysłanej surki przez Ciebie ma tam jakąś większą wartość...choć jak wyślesz surkę z innego kompa/mobila, to i tak skrypt Ci tego nie zliczy.

Poratujcie mnie, bo już głupieję...
Na laptopie wszystko śmiga jak ta lala a na stacjonarnym ni w ząb...Laptop - Win8.1, stacjonarny - Win7.
W obu przypadkach używam Firefoxa. Kiedyś wszystko działało bez problemu.
Czyściłem już pamięć podręczną przeglądarki. Co jeszcze przegapiłem?
Dodam jeszcze, że lapa strzeże McAfee Internet Security a stacjonarkę najnowszy Norton Internet Security

Ostatnia edycja:

Zauważyłem błąd w skrypcie.Jak widać na poniższym screenie ikona się nie wyświetla obok informacji informującej o sile obrony miasta

Bez tytułu.png

Tutaj po aktualizacji Grepo pojawiło się dużo więcej błędów...a część funkcji zniknęła nawet.

[spr]After today's Grepo update appeared more bugs ... and some functions even disappeared.
- Available units
- sent units
- units strength[/spr]

Ostatnia edycja:

U mnie w tym miejscu błąd nie występował. Jest jednak wiele funkcji, które przestały w ogóle działać i to powinno być priorytetem aktualnie :)

Zniknął również przycisk do procentowego wysyłania surowców co na cudach bardzo utrudnia sprawę.
[spr]Button 'percent trade' has also disapeared, what makes sending resources on world wonders a real pain in the... :/ [/spr]

Diony.

Guest

Hello polish community,

I'll try to fix these issues on the weekend. Unfortunately i have not much time in the moment...

greets, DIO

Status
Zamknięty.