Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

nadal się dziwię, ze większość lisów głosowała za cudami, w ankiecie dotyczącej zakończenia serwera...jestem pewien, że w dominacji byłoby ;easy win;, a z cudakami mogą być ciężary...ale walczymy:), z perspektywy gracza lisów, będzie/jest ciężki serwer, bardzo przypomina Pegaz...ekipę mamy konkretną...jak gracze nam się nie posypią, to powinno być dobrze
 

DeletedUser33478

Guest
nadal się dziwię, ze większość lisów głosowała za cudami, w ankiecie dotyczącej zakończenia serwera...jestem pewien, że w dominacji byłoby ;easy win;, a z cudakami mogą być ciężary...ale walczymy:), z perspektywy gracza lisów, będzie/jest ciężki serwer, bardzo przypomina Pegaz...ekipę mamy konkretną...jak gracze nam się nie posypią, to powinno być dobrze

myślę, że każdy chciał uniknąć patoli w postaci złomu/losowego obszaru dominacji

jednego z dwóch niestety się nie udało
 
nadal się dziwię, ze większość lisów głosowała za cudami, w ankiecie dotyczącej zakończenia serwera...jestem pewien, że w dominacji byłoby ;easy win;, a z cudakami mogą być ciężary...ale walczymy:), z perspektywy gracza lisów, będzie/jest ciężki serwer, bardzo przypomina Pegaz...ekipę mamy konkretną...jak gracze nam się nie posypią, to powinno być dobrze
Dominacje byście nie mieli żadnych szans wygrać akurat.
 
Uprzedzając "Ale czemu?"
Start z 3 miastami strasznie zawyża rozmiar świata.
marudzisz...byś nam wyliczył obszar dominacji i byłoby git:) a cała koalicja anty lisy wyglądałaby inaczej...wyobrażasz sobie alpha oddawanie miast przez 300 grajkow dla 100 wybrańców xd....chyba pamiętasz, ile z tym było problemów na Pegazie przy 40 osobowym sojku xd...gwiazda nerwicy dostała xd, ale ogarnęła...a i tak jeden odrzuony grajek sobie z tym nie poradził...to przy takiej masie jak jest obecnie na dionie, anty lisy, to dopiero by było xd
 
Na nich było zdecydowanie najwięcej pw bo stawiali największy opór

Pls nie bijcie
SIGMA BROSS z pomocą SIGMA BROSS II prowadzi od wielu tygodni zaciekłe walki z niewielkim, choć walecznym sojuszem Oj tam...
Widać maleńki sojek stał się solą w oku tytanów....

SIGMA BROSS - 99 graczy
SIGMA BROSS II - 33 graczy
Oj tam - 19 graczy
 
Przypuszczam, że chodziło o to, że wykorzystujecie fakt, że mnóstwo buntów(większość??) jest wbijane przez koalicję. Wy wbijacie ich niewiele, ale przez to, że def musi byś rozłożony na fronty z wszystkimi sojuszami, to udaje czasem się Wam coś podbić.
Tak ja zinterpretowałem przynajmniej.

alpha o co masz pretensje?
ZC wykorzystało to że Lisy miały bunty to prawda.....podobnie ja zrobiła to SIGMA, jak my wbiliśmy bunt lisom...tak samo jak COŚki, Armagedon i Martwa Cisza.
Wyobraź sobie że na tym polega działanie w koalicji. Razem latamy na akcje na lisy i razem też się bronimy.
Zresztą Lisy też zyskują na tym ze wbiją bunty w jednym z członów koalicji i oni nie mogą wysłać wsparć na bunty u reszty koalicji.

Jak inaczej sobie wyobrażasz grę?
Każdy sojusz ma walczy 1 na 1 z lisami?
w poniedziałek ZC
we wtorek Sigma
w środę Armagedon
itp.

Oczywiście ze sie tak da....ale bez sensu.
Ten świat tak został ułożony że mamy z jednej strony Lisy...z drugiej strony Koalicje z Sigmą na czele
o tym zdecydowali liderzy najważniejszych sojuszy.
koichiro zdecydował że wejdzie z koalicją
Hoplita wybrał granie jednym sojuszem

oba podejścia mają swoje plusy i minusy.....i w tym momencie nie można przesądzić kto wygra
a do cudaków daleko.

a na koniec.
Alpha ...przestań się czepiać ZC/CSW bo to już się robi żałosne.
zamiast się skupiać co robi ZC....zajmij się tym co robią lisy....to na pewno da lepszy efekt

pozdrawiam
 
alpha o co masz pretensje?
ZC wykorzystało to że Lisy miały bunty to prawda.....podobnie ja zrobiła to SIGMA, jak my wbiliśmy bunt lisom...tak samo jak COŚki, Armagedon i Martwa Cisza.
Wyobraź sobie że na tym polega działanie w koalicji. Razem latamy na akcje na lisy i razem też się bronimy.
Zresztą Lisy też zyskują na tym ze wbiją bunty w jednym z członów koalicji i oni nie mogą wysłać wsparć na bunty u reszty koalicji.

Jak inaczej sobie wyobrażasz grę?
Każdy sojusz ma walczy 1 na 1 z lisami?
w poniedziałek ZC
we wtorek Sigma
w środę Armagedon
itp.

Oczywiście ze sie tak da....ale bez sensu.
Ten świat tak został ułożony że mamy z jednej strony Lisy...z drugiej strony Koalicje z Sigmą na czele
o tym zdecydowali liderzy najważniejszych sojuszy.
koichiro zdecydował że wejdzie z koalicją
Hoplita wybrał granie jednym sojuszem

oba podejścia mają swoje plusy i minusy.....i w tym momencie nie można przesądzić kto wygra
a do cudaków daleko.

a na koniec.
Alpha ...przestań się czepiać ZC/CSW bo to już się robi żałosne.
zamiast się skupiać co robi ZC....zajmij się tym co robią lisy....to na pewno da lepszy efekt

pozdrawiam
To niech kolega nie podbija sobie znowu ego na forum xd bo to się robi żałosne. Macie najmniejszy front i mozecie pakować wszystko w stałki/parę miast, więc wiadome ze w małą ilośc graczy robicie duzo pw w deffie xd jakbyście mieli taki front jak sigma czy cośki to inaczej by to wyglądało prawdopodobnie. To samo off, z takim frontem sami byście nic nie podbili i najbardziej rozciągają deffa Cośki i Sigma, a wy na tym korzystacie najbardziej nie oni. Jeszcze umniejszanie lisom bo tracą parę miast xd Napiszę jak na pegasie "jaki sojusz mialby takie wyniki z koalicji" ? Prawdopodobnie tylko sigma by wytrzymała dłuższy czas bo grali będąc spychani do mocnej defensywy i sobie radzą w deffie bardzo dobrze. Zc nie widziałem zeby grali "ciężki" świat dla nich, zwykle okopani w stałeczkach i grający na wymęczenie przy przewadze. Cośki są bardzo mocne offowo zawsze, w deffie zauważyłem że sobie nie radzą na dłuższą metę bo tracą zapał/brak im aktywnych deffowców ? Armagedon wypada najgorzej składowo z całej koalicji, mają paru dobrych graczy, ale to za mało.
 
Do góry