Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser28964

Guest
Ogólnie liski coś tam pykają ale od dwóch tygodni bardzo kiepsko to wygląda :)
Po dominacji i Demonstracji siły lisów świat się wyrównuje:) pozdrawiam wszystkich i życzę fajnego i wyrównego serweraka
Ps do wszystkich fejki i ataki nocne są dla mnie słabe:)Po to jest bonus zeby go szanować
 
Siemka, chciałem ogłosić światu, że jednak nie jestem nobem tylko jestem mega, giga, super kox(prawie taki sam jak kolega wyrzym) i się przed atakiem z buntem od sigmy wybroniłem.
Screenshot_507.png

Tak więc pompujcie dalej te swoje i tak nadmuchane już ego, a ja mogę dalej Was z grilla cisnąć coś tam coś tam.
 
Ogólnie liski coś tam pykają ale od dwóch tygodni bardzo kiepsko to wygląda :)
Po dominacji i Demonstracji siły lisów świat się wyrównuje:) pozdrawiam wszystkich i życzę fajnego i wyrównego serweraka
Ps do wszystkich fejki i ataki nocne są dla mnie słabe: Po to jest bonus zeby go szanować
Dobrze wiesz koński, że fejków w nocy to się już nie cofnie.
Do tego by potrzebna była dobra wola ze strony wszystkich głównych sojuszy, a to nierealne :p.
 

DeletedUser28964

Guest
Wiem wiem ziomeczku że nieda się tak, ale bardzo by było miło jak by świat się tak ułożył :) kto nie próbuje nie pije szampana :)
 
Ogólnie liski coś tam pykają ale od dwóch tygodni bardzo kiepsko to wygląda :)
Po dominacji i Demonstracji siły lisów świat się wyrównuje:) pozdrawiam wszystkich i życzę fajnego i wyrównego serweraka
Ps do wszystkich fejki i ataki nocne są dla mnie słabe:)Po to jest bonus zeby go szanować
tak srednio troche Xd
 
Siemka, chciałem ogłosić światu, że jednak nie jestem nobem tylko jestem mega, giga, super kox(prawie taki sam jak kolega wyrzym) i się przed atakiem z buntem od sigmy wybroniłem.
Screenshot_507.png

Tak więc pompujcie dalej te swoje i tak nadmuchane już ego, a ja mogę dalej Was z grilla cisnąć coś tam coś tam.
bunt przebijał minimalnym z innej wyspy a tu już na forum
 
Do góry