Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32517

Guest
Bo katapulty obniżajom wartość muru, na każde 10 wartość muru spada o jeden poziom
 
Kurczę, tak sobie patrzę na mapkę i muszę przyznać, że Adaś perfekcyjnie rozgrywa swoich koalicjantów. yavus, zawsze będę twierdził żeś cykoria, ale w bambuko potrafisz rozegrać sojuszników. Moje gratki. Biedni ściskają się jak mogą, ani gdzie cuda budować, ani gdzie deffa płodzić, którego zaczynasz im ograniczać. Zastanawiam się kiedy odpalisz bombę, bo to prędzej czy później jest nieuchronne. Ale będzie zaskoczenie ;)
 

DeletedUser32517

Guest
5u4rzo.jpg
 
Kurczę, tak sobie patrzę na mapkę i muszę przyznać, że Adaś perfekcyjnie rozgrywa swoich koalicjantów. yavus, zawsze będę twierdził żeś cykoria, ale w bambuko potrafisz rozegrać sojuszników. Moje gratki. Biedni ściskają się jak mogą, ani gdzie cuda budować, ani gdzie deffa płodzić, którego zaczynasz im ograniczać. Zastanawiam się kiedy odpalisz bombę, bo to prędzej czy później jest nieuchronne. Ale będzie zaskoczenie ;)
Naprawdę uważasz, że taka wypowiedź przyniesie efekt w postaci niesnasek pomiędzy sojusznikami? To musi być coś bardziej finezyjnego chyba. Choć naprawdę nie wiem, co mogłoby zadziałać.
 
Polecam się na przyszłość :D


Jasiu jakie szaraki dla czerwonych... przecież tam zaspali na szaraki dla nas ;) Albo hasła do maila zapomnieli... zależy kogo spytasz :)

No okazjonalnie massy do śpiochów puszczali z godziną... ale to też zapewne tylko pomówienia :)
nudny się robisz ,powtarzasz jak mantrę swoją bajkę,niech jeden,jedyny śpioch niech potwierdzi,że dostał info.Prawda jest taka,że nie potrafiliście przejąć(prawda,że 5 minut zaspałem,ale śpiochy po 3h pierwsze miasto przejeli).I tu jest Dion,a nie Pegaz,który z wygranej przekuliście na przegraną.Over
 
Do góry