Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Czyli Wasz sklad niezmienny od lat? Brak graczy z innych sojuszy ?
Ale kto tu mówi o naszym składzie? "Nasz" skład to inna bajka i nikt nie twierdzi, że wbił tu sam. Tu była mowa, że weszliście solo ale w zasadzie jest to połączenie dwóch ekip i to topowych pod wspólną nazwą Lisy. Nie chodzi mi o to, że mam tu jakiś żal z tego powodu czy żeby się spruć bo nic mi do tego. Chciałem tylko przypomnieć o tym fakcie - spoko, gracie razem jako Lisy i tyle.
 
Ale Śpiochów już jako ekipy nie ma, więc mówienie, że to dwie ekipy pod jednym szyldem, to takie mocno naciągane jest, kilku graczy, nawet lidera Śpiochów w radzie nie ma...
Jak w KAZDEJ ekipie, są migracje, ktoś odpada, ktoś dołącza...
 
alpha o co masz pretensje?
ZC wykorzystało to że Lisy miały bunty to prawda.....podobnie ja zrobiła to SIGMA, jak my wbiliśmy bunt lisom...tak samo jak COŚki, Armagedon i Martwa Cisza.
Wyobraź sobie że na tym polega działanie w koalicji. Razem latamy na akcje na lisy i razem też się bronimy.
Zresztą Lisy też zyskują na tym ze wbiją bunty w jednym z członów koalicji i oni nie mogą wysłać wsparć na bunty u reszty koalicji.

Jak inaczej sobie wyobrażasz grę?
Każdy sojusz ma walczy 1 na 1 z lisami?
w poniedziałek ZC
we wtorek Sigma
w środę Armagedon
itp.

Oczywiście ze sie tak da....ale bez sensu.
Ten świat tak został ułożony że mamy z jednej strony Lisy...z drugiej strony Koalicje z Sigmą na czele
o tym zdecydowali liderzy najważniejszych sojuszy.
koichiro zdecydował że wejdzie z koalicją
Hoplita wybrał granie jednym sojuszem

oba podejścia mają swoje plusy i minusy.....i w tym momencie nie można przesądzić kto wygra
a do cudaków daleko.

a na koniec.
Alpha ...przestań się czepiać ZC/CSW bo to już się robi żałosne.
zamiast się skupiać co robi ZC....zajmij się tym co robią lisy....to na pewno da lepszy efekt

pozdrawiam
To nie pretensje, tłumaczyłem po prostu zabójcy, o co chodziło gołembiowi, bo było to trochę niejasne.
 
Wszystko by nam uszło na sucho, gdyby nie futerka+mdg+ośla+vvv będące w zmowie na nas :rolleyes:
was na rodosie było wincyj jbc i na obu serwerach żaden pozostały sojusz pojedynczo nie mógł na równi powalczyć z top1
Ciebie brakowało:(
numer macie moja marchew jest do wynajęcia
OsZczepCS notuj te nazwę, na Byblosie dwa razy kazali zmieniać to może na taką dostaniemy zezwolenie B)
zostańcie przy kronice lepiej xd
Zbierali "topke" a nie najlepszych dlatego zabrakło miejsca ;(
inaczej o mnie mówiłeś jak grałeś nam morale na dimale, fakt że zaliczyłem regres ale chociaż zacząłem wstawać rano na ataki jak mnie exkumpel przetrenował : ))


Jeśli legia spadnie z ligi to wejdę gdzieś zagrać na poważnie w ramach celebracji a tymczasem buziaki i wszystkiego dobrego
 
Ale Śpiochów już jako ekipy nie ma, więc mówienie, że to dwie ekipy pod jednym szyldem, to takie mocno naciągane jest, kilku graczy, nawet lidera Śpiochów w radzie nie ma...
Jak w KAZDEJ ekipie, są migracje, ktoś odpada, ktoś dołącza...
Lidera w radzie nie ma bo być może nie ma na to czasu albo ochoty, nie wnikam. Natomiast częsc jego dawnych graczy jak i on sam gra w Lisach więc nie wiem co tu jest naciągane. To że Śpiochow nie ma raptem od Pegasa nie oznacza, że Ci bardzo dobrze graczy gdzieś przepadli. Wiadomo, że musieli gdzieś przejść więc przeszli do Was i tyle w tym temacie.
 
Analiza rodem J.Brzeczka. Co do ZC światy które grało wygrało. Nie ubliżaj swoim kolegom z sojuszu bo wielu z nich grało przeciwko ZC a skoro dla ZC były to łatwe światy to o czym to świadczy
Błagam pawcio, nie róbcie narracji w stylu "może 95% graczy i liderzy się zgadzają, ale nazwa inna, więc to nie ZC", bo to już akurat się robi żałosne xD.
 
Ale kto tu mówi o naszym składzie? "Nasz" skład to inna bajka i nikt nie twierdzi, że wbił tu sam. Tu była mowa, że weszliście solo ale w zasadzie jest to połączenie dwóch ekip i to topowych pod wspólną nazwą Lisy. Nie chodzi mi o to, że mam tu jakiś żal z tego powodu czy żeby się spruć bo nic mi do tego. Chciałem tylko przypomnieć o tym fakcie - spoko, gracie razem jako Lisy i tyle.
no weszli solo, a ts ekipa bronder - shedow2015(dla mnie najbardziej rozpoznawalny) wbili dużo później chyba jako posiłki
 
shadow-rider No dokładnie, wielka anty-lisowa koalicja to było coś super łatwego do przewidzenia i coś co ja z 100 razy powtarzałem ludziom z lisów od pegaza, więc zaskoczenie/nie przygotowanie się na to przed-światową dyplomacją jest po prostu ignorancją i prztyczek w nos za to jest zasłużony.
Niemniej jeśli w takich warunkach na forum wychodzi puszyć się lider, który grając w przewadze wroga 1:2(a nie 1:3 jak tutaj :p), płakał, że "jakości u Was nie ma, ale jest Was za dużo, więc nie da się wygrać" to jest to żałosne, podobnie jak puszenie się słupów w stylu katyko:p.

Gamir Zresztą piszesz mi, że "czepianie ZC/CSW jest żałosne". A zastanawiałeś się kiedyś jak można nazwać sojusz, który zawsze wchodzi albo na łatwe światy, albo buduje sobie sytuacje z 3/4 świata na zielono, a potem ciągle kozaczy na forum i rozpowiada wszystkim, jacy to oni "najlepsi są"? I jeszcze przekręca fakty, twierdząc, że "wygraliśmy każdy serwer co graliśmy" zapominając o światach, gdzie zagrali całym swoim składem, ale po prostu pod inną nazwą?
Albo jak określić sytuacje w której 90% frontu trzyma sigma i cośki(które zaskakują całkiem porządną obroną), a na forum najbardziej grzmi sojek, schowany za tamtymi dwoma, okopany na m54 i mogący sobie pozwolić na najmocniejszą obstawę tego mini frontu(zresztą i tak dzieląc go z armagedonami, bo jednak linia 5 wysp to za dużo dla nich samych)?
 
Ostatnia edycja:
Nie, wy najlepsza ekipa na grepo jesteście, to już ustaliliśmy mistrzu.

smiley-emoticons-irre.gif
 
Do góry